Wpis z mikrobloga

- skończ studia inżynierskie
- szukaj roboty
- znalazłeś właśnie swoją pierwszą pracę świeżo po studiach
- zostałeś inspektorem wojewódzkim
- profit??

Życie pisze najlepsze pasty xDDD

https://geoforum.pl/?page=news&id=25069&link=olsztyn-poszukiwany-inspektor-wojewodzki&menu=47096

#olsztyn #geodezja #zalesie #placewpolscetojakiszart #studia #studbaza #uwm
Pobierz BJXSTR - - skończ studia inżynierskie 
- szukaj roboty
- znalazłeś właśnie swoją pier...
źródło: comment_wu082Lq7YoStB7z7ZxPs92sxjWG0gZLX.jpg
  • 35
@BJXSTR: czasem jak sobie myślę że mi źle to przeglądam nabory i te proponowane stawki xD trochę mi lepiej wtedy. Mam tylko nadzieję, że to proponowane i można ugrać więcej.

Kiedyś znalazłem pracę marzeń właśnie w takiej budżetówce. Miks całego mojego doświadczenia z dupy w jednym stanowisku. Stawka podobna, umowa na zastępstwo, ale co mi tam - wyślę. Być nie znaczy mieć. I wiecie co? Było tylu chętnych, że nawet mnie
@BJXSTR: "Przewidywane wynagrodzenie zasadnicze na tym stanowisku to ok. 2250 zł brutto."

Ile dodatków miesięcznie da się wyciągnąć?

Są tam 13, czy 14 pensje? ;)
@ravau nawet jak dostaniesz 13 to ile? 1600 zł? 130 zł w przeliczeniu na miesiąc? Za tą kwotę nie jesteś w stanie kawalerki wynająć tak żeby zostało coś na życie ( ͡º ͜ʖ͡º)
w warmińsko-mazurskim za ten hajs to jak panisko można żyć


@pestis: No nie przesadzałbym. Fakt, że praca przyzwoita, bo na umowie (co jeszcze po wielu wsiach i miasteczkach jest rzadkością) i raczej nie do ruszenia (bo urzędnicza), ale ja za taką kwotę miałbym jakieś 500-700zł na przeżycie. Około 500-600zł schodzi mi na rachunki (mieszkanie mam własne, nie wynajmowane), 400-500 na dojazdy do pracy i paliwo w innych celach (głównie praca więc