Wpis z mikrobloga

  • 68
- skończ studia inżynierskie
- szukaj roboty
- znalazłeś właśnie swoją pierwszą pracę świeżo po studiach
- zostałeś inspektorem wojewódzkim
- profit??

Życie pisze najlepsze pasty xDDD

https://geoforum.pl/?page=news&id=25069&link=olsztyn-poszukiwany-inspektor-wojewodzki&menu=47096

#olsztyn #geodezja #zalesie #placewpolscetojakiszart #studia #studbaza #uwm
BJXSTR - - skończ studia inżynierskie 
- szukaj roboty
- znalazłeś właśnie swoją pier...

źródło: comment_wu082Lq7YoStB7z7ZxPs92sxjWG0gZLX.jpg

Pobierz
  • 35
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@StefanBadyl: dokladnie tak jak mowi @mudkipz: Sam pracuje w podobnym systemie i na umowie wynagrodzenie zasadnicze to niecaleg 3k brutto, druga pensja jest ze stalej premii i wychodzi 6k brutto. Bardzo mozliwe, ze jest i tak w tym przypadku.
  • Odpowiedz
jak widzę takie stawki, to coraz bardziej mam ochotę rzucić te studia XD w sklepie za mniej pracy więcej płacą XD

@Stenimi: Na Twój plus fakt, że do takich wniosków dochodzisz już na studiach. Ja dopiero po. Acz jakiś tam tytuł sobie zrób, szkoda nie mieć żadnego, jeśli już tam trochę czasu spędziłaś. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@serintakma To mogliby wspomnieć o tym w ofercie, bo tak nie wiem czego oni oczekują, kto się zgłosi jak zobaczy coś takiego z takimi wymaganiami. Ja wiem, że praca w urzędzie pewna i stała, ale nikogo dobrego z taką oferta nie ściągną. Chociaż z drugiej strony, zaczynałem z podobnego pułapu, a po dwóch latach już jest lepiej.
  • Odpowiedz
@BJXSTR: jestem z branży więc się wypowiem.
Wymagania w stosunku do minimalnego staży pracy to jakieś nieporozumienie. To wymagania dla geodeta z min 3 letnią praktyką. Ale takiego który ma obycie w zawodzie, pracował w geodezji w zakresie 1 i 2, a nie digitalizowal przez ten czas mapę dla modernizacji.

Uprawnienia nie potrzebne wystarczy znajomość przepisów. Wiadomo że jeżeli masz kontorlowac instytucje lub opinie koordynację to fajnie by było abyś podbił się pod tym pieczątką z uprawnieniami gugiku.

Relacja płacy do określonych obowiązków
  • Odpowiedz
@Mama_i_Tata: Dzięki za rady. Skończyłem geodezję, i jedyny plus jej studiowania to to że był to na tyle interdyscyplinarny kierunek że łatwo się przebranżowiłem, i jakoś sobie radzę. Uważam że pchanie się w typową geodezję inżynieryjną dzisiaj nie ma sensu przy tej ilości produkowanych absolwentów, płacach w zawodzie i cenach wykonywanych robót/przetargów. Co innego automatyczna akwizycja dużej ilości danych, lidar, fotogrametria, połączenie GIS i BIM, to są gałęzie które eksplorując
  • Odpowiedz