Wpis z mikrobloga

  • 2082
Jezu jak ja nie lubię prowadzić lekcji w 4 klasach. To są takie dzieci...
Liczenie. Ajnc, cwaj, draj, fija, fynf, S--S HAHA S--S CZAICIE JAK ZABAWNIE.

Lekcja o zwierzętach. Katze, Hund, Papagei. P A P A G E J, CZIAICIE GEJ ALE SMIESZNE XDDDDD

Dziecko, opanuj się, ehh.
#pracbaza #dzieci
  • 221
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@nicari: Cóż. Rzeczywiste i mentalne dzieci ¯(ツ)/¯ S--s stał się takim tematem tabu, że niektórych może śmieszyć prącie, pochwa albo inne słówko związane z seksem albo seksualnością ¯(ツ)
  • Odpowiedz
@SwiatowyZawiasMieszkaniowy: na razie musi im się znudzić Papagei, bo eksplodują na tej karuzeli śmiechu ;)

i po raz milionowy piszę: wiem że to dzieci, wiem że to ich bawi, ale czy muszą zaśmiewać się do rozpuku od kilku tygodni? to było nawet zabawne za pierwszym czy drugim razem, ale za trzydziestym już średnio. ;) następnym razem proszę mniej agresywnie pisz, jeśli nie czytasz komentarzy.
  • Odpowiedz
@nicari: a może by tak zacząć ich uczyć prawidłowej wymowy anie S--S i PAPAGEJ?

Ale nie, po co, lepiej robić z dzieci idiotów i dawać im pole do podśmiechujek i na wypoku się żalić ¯\_(ツ)_/¯
  • Odpowiedz
@Rodzynek_w_serniku: wtf ale ja ich uczę prawidłowej wymowy i zwracam dużą uwagę na wymowę. w czwartej klasie dzieicaki mają raz w tygodniu niemiecki, bo to ich dodatkowe lekcje (obowiązkowo mają angielski). tylko że zabawiej jest powiedzieć s--s i papagej, niż poprawnie.
  • Odpowiedz