Wpis z mikrobloga

  • 2082
Jezu jak ja nie lubię prowadzić lekcji w 4 klasach. To są takie dzieci...
Liczenie. Ajnc, cwaj, draj, fija, fynf, S--S HAHA S--S CZAICIE JAK ZABAWNIE.

Lekcja o zwierzętach. Katze, Hund, Papagei. P A P A G E J, CZIAICIE GEJ ALE SMIESZNE XDDDDD

Dziecko, opanuj się, ehh.
#pracbaza #dzieci
  • 221
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@nicari: also, spytaj czy zalozyli pampersy, bo nikogo nie wypuscisz do toalety, a potem zapisz na tablicy zdanie ICH GEHE IN DIE KURVE MIT EINEN PAPAGEI UND SECHS SCHLAMPEN. kuuvvvhwa bylbym swiuetnm nauczycielem pozddddddddrrrroooo
  • Odpowiedz
@nicari: Zwalczenie tabu to dobra rada. U mnie w podstawówce nauczycielka będąc przy "sechs" wtrąciła od niechcenia "nie mylić z s--s" i wszyscy szok ( ͡° ͜ʖ ͡°) Jak to pani mogła tak powiedzieć przy nas?
Poza tym zepsuła nam zabawę, bo zanim każdy skojarzył z seksem to już wszystko zostało powiedziane i wyszło trochę tak jakby powiedziała nam dowcip zaczynając od puenty ( ͡º
  • Odpowiedz
@nicari: Przepraszam, nie przeczytałem bo trochę za dużo się komentarzy pojawiło. Nic nie poradzisz, robić swoje dalej. W sumie jak pomyślę jakie są dzieci to współczuję nauczycielom, bo wiem jakie są dzieci. Dobrze, że nie musisz uczyć gimnazjalistów, jak się zacząłem uczyć niemieckiego w gimnazjum miało to większy wypierd niż tutaj ;)
  • Odpowiedz
@Scyzorex Już miałem to pisać, ale jednak nie muszę. Odnośnie lalki po niemiecku to od razu przypomniała mi się historia z mojego domu, jak to mój młodszy brat po pierwszym tygodniu niemieckiego w I-II klasie podstawówki na pytanie moich rodziców "Co umiesz po niemiecku?" odpowiedział śmiejąc się, że "die Puppe".
  • Odpowiedz
@nicari: myśmy w podstawówkę mieli bekę z angielskiego "cycling", ha ha ha CYCling, C-C takie śmieszne XD aż nauczycielka nie zaczęła za takie czytanie dawać jedynek, nagle wszyscy się nauczyli
  • Odpowiedz