Wpis z mikrobloga

  • 2082
Jezu jak ja nie lubię prowadzić lekcji w 4 klasach. To są takie dzieci...
Liczenie. Ajnc, cwaj, draj, fija, fynf, S--S HAHA S--S CZAICIE JAK ZABAWNIE.

Lekcja o zwierzętach. Katze, Hund, Papagei. P A P A G E J, CZIAICIE GEJ ALE SMIESZNE XDDDDD

Dziecko, opanuj się, ehh.
#pracbaza #dzieci
  • 221
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

via Android
  • 4
@bart-bednarek weź się goń. Ciekawa jestem co mówisz o swojej pracy. Jeśli na nią psioczysz, na ten tychmiast się zwolnij i weź duży rozbieg, a potem walnij baranka w ścianę.
  • Odpowiedz
@nicari: jeśli masz w klasie jakiegoś gówniaka o nazwisku "Kot", "Kotowicz" itp, możesz go zaorać informacją o tym, co to znaczy po niemiecku ( ͡° ͜ʖ ͡°)

  • Odpowiedz
via Android
  • 12
@ewiak naaah, to bylby powod do szykan. W szkole ponadgimnazjalnej bym sobie na taki komentarz moze i pozwolila, ale tutaj z dzieciakami 10-14 lat nie bardzo.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 3
@nicari: widziały cały co brały jako zawód. Powiem więcej.

Tym dzieciom takie myślenie to nawet na studiach nie przejdzie xd
  • Odpowiedz
@nicari: Wspomina mi się szkoła podstawowa.Nauczycielka kazała koledze napisać na tablicy liczby po niemiecku.
Zgadnijcie co napisał na tablicy,gdy poprosiła o napisanie liczby sześć ?
  • Odpowiedz
@nicari: Dużo łatwiej by było w sumie opanować te dzieciaki jakby nauczycielką była podstarzała matrona ze spojrzeniem przeszywającym niczym lodowy sopel, a nie 23 letnia (chyba) pani. Zimny wzrok chyba najlepiej działa na takie dzieci i sama perspektywa tłumaczenia przez ucznia podstarzałej babce co jest zabawnego w słowie "s--s" ostudza zapały dzieciaczków.
  • Odpowiedz