Wpis z mikrobloga

@calka-rekurencyjna
@Rooofie
@slodkiPrec
@matildah
@magenciorek
@senser

Dzięki za dobrą energię! Wszystko się udało, niedawno wróciliśmy i pozdrawiamy z legowiska:) jest trochę połatana i ciężko oddycha po rurce intubacyjnej, ale ogonkiem macha:)

Została znaleziona ponad rok temu w lesie, miała ubrana kokardkę więc wabi się Koka:). Wet ocenia że ma ok 10-11 lat, ogólnie strasznie grzeczna i wdzięczna psina:)
Pobierz tab04 - @calka-rekurencyjna 
@Rooofie 
@slodkiPrec 
@matildah 
@magenciorek 
@senser ...
źródło: comment_R9UzoG7ud0uvmizLlRVsLSAKhHd9ArYZ.jpg
A tak się śpi najlepiej;)

@magenciorek wymiziana jest wszędzie gdzie tylko się da :) ja też właśnie nie rozumiem takich ludzi... Szczególnie tych zostawiających psiaki gdzieś w lesie, szczególnie w taką pogodę :(

@Olivederia dzięki!
Nigdy wcześniej nie miałem psa, i nie przypuszczałem że tak się do niej przywiąże. Coś w tym jest - wracasz z pracy, a tam czeka i zaraz przywita Cię merdający ogonek :)
Pobierz tab04 - A tak się śpi najlepiej;)

@magenciorek wymiziana jest wszędzie gdzie tylko s...
źródło: comment_pTZSqXIxR5W8LkT93r7Gske2ym0TfLQ3.jpg
@Volt224: operacja ok, po operacji posiedziała w inkubatorze, dogrzała się, dostała tlen :) w domu w porządku, pierwszą noc przechodziła po mieszkaniu (pewnie przez ból),

rany się goją, nie przeszkadzają jej specjalnie, nie rusza ich w naszym towarzystwie więc biega bez kołnierza. Jeden szew troszkę ją kuł i w tym miejscu zaczęło się babrać, podkleiliśmy go czyścimy
Jutro kontrola u weta :)