Wpis z mikrobloga

System walki ostatnio został trochę popsuty, albo raczej został wprowadzony niezbyt dobry system walki, nie podoba mi się ten cooldown przy atakowaniu, chociaż, co racja, dobre jest w nim to że siekierka jest opcją do walki, a nie tylko słabszym zamiennikiem miecza
@Wykopus_Mirkus_Rex: @AKCr4sh: @Diego: O panowie, a jakbyście zagrali w Minecrafta w VR. Ja wcześniej z tym tytułem nie miałem styczności, ale jak wskoczyłem w "Vivecraft" to po prostu zesrałem się z wrażenia. Moment kiedy wspinasz się na jakąś wysoką górę i się rozglądasz po otoczeniu, albo kiedy kopiesz głęboką jaskinię i nagle słyszysz jakieś głosy. I samo budowanie daje niezwykle mnóstwo frajdy. To jest jeden z tytułów, który JAKO
@Wykopus_Mirkus_Rex: Ja nie gram tylko dlatego, ze za bardzo mnie wciaga i za duzo bym czasu tracil. Ale dalej slucham soundtracka, ktory jest genialny :) Ile bym dal, zeby sie cofnac do czasow gdy zaczynalem z ta gra. Odkrywanie receptur, pozniej mody typu industrail itd.
Pamiętam, że grałem w Minecrafta dużo na początku studiów kilka lat temu, ale jak w pewnym momencie nie zapisało mi postępów po dość długiej grze (nie wiem w sumie czemu) to z dnia na dzień przestałem grać :D Straciłem tylko jakiś prosty nowy element mojego domu nad którym pracowałem, ale zniechęciło mnie to jakoś do gry ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@Wykopus_Mirkus_Rex Do dziś beta 1.4_0.1 nak <3

Jak wyszedł Cs to wszystkie dzieciaczki stwierdziły że MC jest dla przedszkolaków i teraz będą pro plejerami i będą zarabiać miliardy.

Minecraft (ten prawdziwy) skończył się gdy kupił go Microsoft