Wpis z mikrobloga

@Piottix:

moderzy przestali tworzyć mapy


Chodzi Ci o mapy korzystające ze zmodyfikowanych wersji gry, czy mapy do niezmodyfikowanej wersji gry?

PS. Konie dodano w 1.6, zatrudnili zresztą do tego moddera (DrZhark, odpowiedzialny za Mo' Creatures).
@Wykopus_Mirkus_Rex: Bo gra się kojarzy z dziećmi które niszczą pracę innym ludziom na złość samemu nie potrafią zbudować absolutnie niczego. Sam mam grę kupioną od bety i co prawda po paru miesiącach mi się znudziła, nie mniej jednak jeśli ktoś lubi budować albo kogoś kto lubi budować, to fajnie można zrobić sobie budująco/zdobywczy team w którym każdy robi to co lubi. Ogólnie pomysłów tam co niemiara tylko trzeba użyć wyobraźni większej
@Piottix: A, to ten rodzaj moda nadal żyje i ma się dobrze. Któryś z nich - Rei's Minimap padł w 1.7.2 po odejściu autora ze sceny (istniały nieoficjalne poprawki dla 1.7.10, ale no), obecnie masz do wyboru JourneyMap, VoxelMap i Antique Atlas.

Scena modderska miała dość spory przestój w 1.8 ze względu na daleko idące zmiany w silniku gry, ale już sytuacja się mniej więcej ogarnęła.
@Wykopus_Mirkus_Rex: Do samej gry w sumie nic nie mam, niestety dopadło ją to samo, co wiele innych, całkiem dobrych gier:
GÓWNIAKI Z MIKROFONAMI I #!$%@?Ą POD DEKLEM
Tak samo jak można dobrze się bawić w Garry's Modzie przy dobrym zespole i tworzyć ciekawe rzeczy z użyciem np. Wiremoda, czy nawet w tego oklepanego CS:GO napierać na różnych mapach, tak i w Minecrafcie można świetnie się bawić, tworząc różne mechanizmy czy wzniosłe
@mihix: Przecież minecraft miał premierę w 2011 roku, a wczesniej przez ponad rok był w alfie i becie.
@siodemkaxx: Też mam największy sentyment do bety, szczególnie 1.7.3 właśnie. I uświadomiłem sobie że beta była 7 lat temu, a wydaje się że dopiero co grałem. ( ͡° ʖ̯ ͡°)
@Wykopus_Mirkus_Rex: Minecraft jest zajebisty i mocno wpłynął na branżę gier. Jak ktoś tego nie potrafi pojąć, a uważa siebie za jakiego super gracza rozeznanego (jakby to miało jakieś znaczenie, a są tacy), no to jest zwyczajnie ignorantem.