Wpis z mikrobloga

Też tak macie, że patrząc na sebiksów i karyny macie wrażenie jakby byli osobną rasą człowieka? xD
Myślicie, że gdyby wychowywali się w innym środowisku nie wyglądaliby tak... dziwnie i mieliby zupełnie inną aparycję? Czy taki totalny pato-seba odpowiednio wychowywany mógłby zostać empatycznym intelektualistą?
Są jakieś badania na ile te specyficzne ryje z listów gończych i kamer monitoringów kształtują się wraz z czasem pod wpływem środowiska, a na ile jest to kwestia wrodzona?
W sumie jakby się zastanowić pula genów w takich środowiskach miesza się w obrębie własnej subkultury i raczej nie zdarza się by MatiHWDP ożenił się z kobietą o przeciwstawnym poziomie umysłowym.
#pytanie #patologiazewsi #patologiazmiasta #genetyka #patologia
s.....2 - Też tak macie, że patrząc na sebiksów i karyny macie wrażenie jakby byli os...

źródło: comment_gtKk4fs74WgjpJ1ZP9SNxxNnxLAau4Zm.jpg

Pobierz
  • 57
  • Odpowiedz
@szary2: oczywiście że jest to sa jakieś po prostu słabe geny, to jest ten sam syndrom co w Rosji, zobacz jak w biednych rejnach ci ludzie wyglądają, te kobiety bez bioder i bustów z płowymi włosami, faceci bez rozwininiętej szczęki to jest pewnie efekt FAS plus to że jest ograniczona pula genów bo na jakims Uralu ile masz tych ludzi w obrębie wioski, gminy? kilka tysięcy i to wszystko..w PL
  • Odpowiedz
Kiedyś rzezałam se w głowie ten problemik i myślę, że gdyby wychowali się w innym środowisku, mieli inne autorytety, i dodatkowo - gdyby czas ciąży patomatek był faktycznie objęty jakimś płaszczykiem ochronnym - szanse byłyby całkiem niezłe.

Ale też ta pula genów robi swoje, brzydcy ludzie rodzą brzydkie dzieci; i nie mogę znaleźć, ale czytałam kiedyś badania na temat bycia #!$%@? przez stres przyjęty na klatę już w zarodku. Niewykluczone, że ludzie
  • Odpowiedz
@szary2:
Ich wygląd jest w większości nabyty,
przez to, że ich matka piła w ciąży, od najmłodszych lat mieli słabą diete, do tego często dochodzą takie rzeczy jak krzywo zrośniety nos i patologiczna cera od zażywania alko, narkotyków i nałogowego palenia tanich szlugów.

Niby to nie jest ich wina, ale nie cierpie tej rasy.
Na szczęście ten gatunek zmniejszył drastycznie swoją liczebność.
Patole i patolki pouciekali do Holandii zbierać warzywa,
  • Odpowiedz
@szary2: Wśród naukowców, osób pracujących umysłowo czy intelektualistów jest mnóstwo paskudnych ludzi (czyt. o niemiłej aparycji, pierwszy lepszy przykład - ostatnie znalezisko o polskim fizyku, przecież z twarzy to bliżej mu do patusa niż modela). O tym jak skończymy decyduje środowisko w którym się wychowujemy i geny. Każdy z tych patusów mógłby być normalnym człowiekiem odpowiednio prowadzony od najmłodszych lat. Kiedyś czytałem o statystykach jeżeli chodzi o kryminalistów i najcięższe
  • Odpowiedz
Niewykluczone, że ludzie rodzą się źli, nie tylko to zło nabywają

@cyna_alfa: Hmmmm, nie. Jak dla mnie kluczowe są wpajane od małego standardy zachowań. Oni maja potencjał na patologicznie zachowania, ale nie musi się u nich chęć na takie wytworzyć - analogicznie jak u psychopatów.

Tak, jestem zwolennikiem koncepcji, że to środowisko tworzy człowieka.
  • Odpowiedz
@szary2: Ja bym chciał żeby ich zamknięto w takich dystryktach tylko dla nich, co tydzień by im się fajki rzucało przez mur i byłby spokój, a ja bym sobie na luzie z imprezy wracał.
  • Odpowiedz
@szary2: to prawda, na podstawie wyglądu twarzy człowieka są się określić czy ta jednostka ma predyspozycje do popełnienia zbrodni.
Cezarego Lombroso stworzył nawet pewne teorie i badał te zależności, ale nauka raczej odrzucała takie twierdzenia że przestępstwo ma się wypisane na twarzy, ale ostatnio Chińczycy coś działali w temacie i się potwierdziło

https://medium.com/@Synced/automated-inference-on-criminality-using-face-images-aec51c312cd0
  • Odpowiedz
@GM2L: @PanCzlowiek: @szary2: @Obserwator_z_ramienia_ONZ: @cyna_alfa:

przez to, że ich matka piła w ciąży, od najmłodszych lat mieli słabą diete, do tego często dochodzą takie rzeczy jak krzywo zrośniety nos i patologiczna cera od zażywania alko, narkotyków i nałogowego palenia tanich szlugów.


Już kilka osób wyżej to napisało. To nie jest sam FAS, bo wbrew pozorom on nie jest aż tak powszechny. Moja mama pracuje w pomocy społecznej i często robi wywiady środowiskowe. Na wstępie dostają dosyć słabe geny (ale to nie jest najgorsze), matka w ciąży nawet jeśli nie pije to najczęściej pali i ma bardzo ubogą dietę i nie kontroluje np. poziomu hormonów tarczycy, które mają niebagatelny wpływ na rozwijający się u dziecka mózg. Następnie rodzi się dziecko, które od samego początku ma tak samo ubogą i niezróżnicowaną dietę. Od samego początku życia pojawia się u dziecka stres (bo awantury, kłótnie, pewnie i bicie), który nie pozwala układowi nerwowemu się dobrze rozwinąć. Następnie alkohol i papierosy w sporych ilościach w bardzo młodym wieku. Same papierosy u dziecka sprawiają, że potem rosną takie konusy 1,60 w kapeluszu i chude to zawsze, jakby się miało zaraz połamać.
Sumując to wszystko wychodzi potem taki Sebek z typową mordą, tępym wzrokiem, chudy, wąska szczęka, brak zarostu i ogólnie wygląda trochę jakby się zatrzymał w rozwoju, co jest po części prawdą. Wszystkie te powyższe czynniki
  • Odpowiedz
@szary2: No właśnie po tym klipie widać, że FAS tam za dużo nie ma. Kilkoro z nich faktycznie ma #!$%@? geny na amen, kilkoro jakby zapuścili włosy, normalnie się ubrali i zmienili zachowanie to by nawet było przystojnych i niczym by się nie wyróżniali od innych małolatów. Reszta też w miarę normalna.
  • Odpowiedz