Wpis z mikrobloga

Też tak macie, że patrząc na sebiksów i karyny macie wrażenie jakby byli osobną rasą człowieka? xD
Myślicie, że gdyby wychowywali się w innym środowisku nie wyglądaliby tak... dziwnie i mieliby zupełnie inną aparycję? Czy taki totalny pato-seba odpowiednio wychowywany mógłby zostać empatycznym intelektualistą?
Są jakieś badania na ile te specyficzne ryje z listów gończych i kamer monitoringów kształtują się wraz z czasem pod wpływem środowiska, a na ile jest to kwestia wrodzona?
W sumie jakby się zastanowić pula genów w takich środowiskach miesza się w obrębie własnej subkultury i raczej nie zdarza się by MatiHWDP ożenił się z kobietą o przeciwstawnym poziomie umysłowym.
#pytanie #patologiazewsi #patologiazmiasta #genetyka #patologia
s.....2 - Też tak macie, że patrząc na sebiksów i karyny macie wrażenie jakby byli os...

źródło: comment_gtKk4fs74WgjpJ1ZP9SNxxNnxLAau4Zm.jpg

Pobierz
  • 57
  • Odpowiedz
i raczej nie zdarza się by MatiHWDP ożenił się z kobietą o przeciwstawnym poziomie umysłowym.


@szary2: Zdarza się. Nauczycielka mojego syna, bardzo miła kobieta, miała męża patusa, który skończył jak patus z siekierą w głowie.
  • Odpowiedz
@szary2: już był taki jeden co na podstawie wyglądu chciał wyłapywać przestępców, cała ideologia prawa karnego wokół się tego zrodziła, nazywał się Cesare Lombroso
  • Odpowiedz
jJszcze jedna rzecz, istnieje pewne zjawisko - jak dziecko jest ładne to wszyscy traktują je jako dobre i grzeczne, jak jest brzydkie to od razu np taki nauczyciel zakłada, że jest głupie i brzydkie. I w ten sposób brzydcy mają przechlapane i to środowisko kształtuje ich w stronę patusów.
  • Odpowiedz
od najmłodszych lat mieli słabą diete, do tego często dochodzą takie rzeczy jak krzywo zrośniety nos i patologiczna cera od zażywania alko, narkotyków i nałogowego palenia tanich szlugów.


@GM2L:
Szczerze mówiąc jak patrzę, co #!$%@? wiele nastolatków z 'dobrych rodzin', ile szlugów palą i alkoholu walą to raczej nie postawiłbym tezy, że jest to główny powód.
  • Odpowiedz
@Flypho:
Jestem na uczelni gdzie są tylko dzieciaki z dobrych domów i mało kto pali, a jak już palą to może ze 2 papierosy na imprezie, nie paczke dziennie.

Tak samo alko max raz na tydzień i to nie leśny dzban i tanie alko, tylko normalna Finlandia/Absolut, Whisky lub inny normalny alkohol.

Wszyscy mają ładne i pogodne mordki ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@szary2: Całe życie spędziłem na wielkim blokowisku pełnym sebów i coś w tym jest. Po mordzie można było poznać,który to taka typowa patologia. Ci z normalnych domów to takie prawilne dzieciaki co sie trzymały zasad itd. Najczęściej te patologiczne ryje robiły najgorsze akcje,dokuczanie zwierzętom, innym dzieciakom,potrafili okradać własnych kolegów itd. Zawsze jak o tym myśle albo czytam,to jako wyjątek potwierdzający regułę przypomina mi sie pan Mariusz Jakus też z mordy
siea01 - @szary2: Całe życie spędziłem na wielkim blokowisku pełnym sebów i coś w tym...

źródło: comment_nsd22tBkqRJcAS6AlMW5nSgP84NCzPPK.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
@GM2L to moja licbaza też była pełna bananów, w końcu najlepsza w mieście i większość z dobrych domów. Jednak komandosa albo leśnego dzbana to się nie raz pilo i po nim rzygalo xD w liceum to wszyscy eko-bania raczej.

Różnica w zachowaniu po tym piciu. I częstości picia.
  • Odpowiedz