Wpis z mikrobloga

Też tak macie, że patrząc na sebiksów i karyny macie wrażenie jakby byli osobną rasą człowieka? xD
Myślicie, że gdyby wychowywali się w innym środowisku nie wyglądaliby tak... dziwnie i mieliby zupełnie inną aparycję? Czy taki totalny pato-seba odpowiednio wychowywany mógłby zostać empatycznym intelektualistą?
Są jakieś badania na ile te specyficzne ryje z listów gończych i kamer monitoringów kształtują się wraz z czasem pod wpływem środowiska, a na ile jest to kwestia wrodzona?
W sumie jakby się zastanowić pula genów w takich środowiskach miesza się w obrębie własnej subkultury i raczej nie zdarza się by MatiHWDP ożenił się z kobietą o przeciwstawnym poziomie umysłowym.
#pytanie #patologiazewsi #patologiazmiasta #genetyka #patologia
s.....2 - Też tak macie, że patrząc na sebiksów i karyny macie wrażenie jakby byli os...

źródło: comment_gtKk4fs74WgjpJ1ZP9SNxxNnxLAau4Zm.jpg

Pobierz
  • 57
Tak, jestem zwolennikiem koncepcji, że to środowisko tworzy człowieka.


@push3k-pro: trochę zaprzeczasz w swojej wypowiedzi. Przecież psychopaci rodzą się psychopatami i nie mają na to wpływu
@szary2: FAS to nie tylko zmiany w wyglądzie zewnętrznym ale przede wszystkim znaczne obniżenie intelektu. Sebki z klipu wyżej może i wyglądają "normalnie" ale IQ mają znacznie poniżej średniej, niektórzy pewnie na granicy lekkiego upośledzenia umysłowego, nawet umieszczenie ich w niepatologicznej rodzinie nie wiele by zmieniło, orłami intelektu nigdy nie będą.

W wielku gimnazjach podejmowano próby mieszania dzieci patologicznych z dziećmi z "dobrych domów" i niestety patus umieszczony wśród normalnych dzieci
@Harmonijka: @szary2: Chłopak z mojego miasta jak był mały (tak naprawdę to nadal jest, ale o tym za chwilę) miał problemy z produkowaniem hormonu wzrostu. Dostawał sterydy z NFZ, ale jako, że był chowany w patologii to sprzedawał je jakimś bysiorom z siłowni, a za 'zarobione' pieniądze kupował wódę i papierosy. Obecnie ma nie więcej jak 1.40 wzrostu.

Z jednej strony dobrze, bo pamiętam, że jak był równy z innymi
Jestem na uczelni gdzie są tylko dzieciaki z dobrych domów i mało kto pali, a jak już palą to może ze 2 papierosy na imprezie, nie paczke dziennie.


@GM2L: potwierdzam. Obecnie studiuje na AGH. Moi koledzy lubią imprezować ale chyba jednak zachowują poziom. Można z nimi pogadać na każdy temat. Nawet ich żarty są śmieszne.

Tutaj mogę porównać poziom szkoły podstawowej do której chodziłem. Niestety większość klasy to typowe patusy z
@szary2: Zależy od przypadku. Generalnie osoby, które urodziły się w trochę mniejszej patologii, czasem rodzą się atrakcyjne, przynajmniej różowepaski jeśli nie zepsują zbytnio swojego wyglądu np. tandetnym makijażem mogą wyjść na prostą, czasem nawet IQ mają wyższe niż osoby z normalnych rodzin. IMO główny wpływ ma wychowanie, osoby wychowane w patologicznej rodzinie zawsze mają w pewnym sensie skrzywioną psychikę. Dlatego czasem ładne i niegłupie dziewczyny wchodzą w związki z patusami, bo
intelektualistów jest mnóstwo paskudnych ludzi


@PanCzlowiek: ja znam profesora, który gdybym nie wiedział że jest światowej ekspertem w swojej dziedzinie to bym raczej powiedział, że jest typowym Mietkiem z harnasiem w ręku.