Wpis z mikrobloga

  • 399
Siedze w przychodni, czekam na lekarza (kto by się spodziewał). Kur zabijcie mnie błagam.
Siedzą i gadają jak to lekarzy brakuje, bo oni niewdzięczni bo nie chcą pracować za 2K, a studia w POLSCE ZDALI. Że ta bańka pierd
lnie

Jak to Solidarność zła była bo Oni komuny chcieli się pozbyć dla własnych zysków, a teraz mają w dupie wszystkich, komuna najlepsza bo każdy miał pracę, na wczasy starczało i ogółem najlepsza rzecz na świecie XDDDDDD

O "POLSKICH" obozach zagłady zaczęli też gadać i co? Siedząc parę krzeseł dalej, dowiedziałem się jak to Oni nienawidzą żydów i sami by ich palili ale nie chcą żeby było, że "polskie" obozy zagłady XDDDDDDD

W międzyczasie jeszcze pierdo** o tym jak ruscy dobrzy byli bo chcieli pomóc (prawdopodobnie chodzi o powstanie warszawskie czy coś takiego), że powstanie warszawskie najwspanialsza rzecz i coś tam o polskich oficerach i wojnach światowych..

Zabijcie mnie ()
#truestory #coolstory
  • 54
@Reezu: a najlepsze jest to, że jak przez lata właśnie tego uczono w szkołach (mam na myśli to postrzeganie historii) to nikogo to nie obchodziło. A przecież całe pokolenie było chowane na micie powstańczym i heroizmie ratujących żydów polaków, jedyne co się zmieniło to dostęp do internetu a co za tym idzie innych informacji i spostrzeżeń ( ͡° ʖ̯ ͡°)
@ediz4 Myślisz, że ja tego gówna chciałem słuchać? Zapomniałem słuchawek, a mam terapie izotekiem i muszę jakoś z lekarzem się skontaktować prawda? Miałem wizytę to polazłem, a że kolejki są to nic nie poradze.

Zauważyłeś, że łatwo przychodzi ludziom mówienie o mordowaniu innych? "#!$%@? Cie" itd. A ty w to nie wierzysz? serio? Ludzie się mordują za znaczek klubu na koszulce XDDDD Ale racja, to nie codzienność XDDDD
@Reezu: ja teraz co tydzień muszę chodzić do przychodni, takiej trochę wiejskiej, gdzie 99% to starsze panie plus wnuki. Zawsze umawiają tam na konkretną godzinę i to jest super, bo przychodzę 10 minut wcześniej i często od razu wchodzę. I najczęściej umawiam się na ostatnią godzinę ( ͡° ͜ʖ ͡°) chodzę do niepopularnego lekarza, który każe się badać, zamiast tylko dawać tabletki. I ostatnio też, czekam, drepta
Zwykle nie mówi się obcym ludziom że z chęcią mordowało by się innych. Nie wiem - może dla Ciebie to codzienność bo obcy Ci opowiadają swoje zabójstwa w tramwaju czy pociągu.


@ediz4: spróbuj kiedyś w takim pociągu/autobusie/kolejce do lekarza zagadać do emerytów i dać im do zrozumienia, że nie lubisz żydów/murzynów/homoseksualistów. Poletzam, efekt na pewno przerośnie twoje oczekiwania.
@Kupojadek: Nie że tak mówili a tak nie mówili bo to wymyślona historia na potrzeby obecnych wydarzeń.

No mówili tak, i co? starsi ludzie (i niestety niektórzy młodzi nadal) byli wychowywani w nienawiści do "obcych" i "innych" i takie słowa jak żydzi do gazu przychodzą im bardzo łatwo. To nie znaczy, że własnoręcznie by żydów zabijali, po prostu na widok bitego żyda lub pedała odwracaliby wzrok lub pochwalali bijącego....

Stek bzdur.
Stek bzdur. Starsi ludzie urodzeni jeszcze przed wojną żyli jeszcze w państwie wielokulturowym i nikt z góry nie wychowywał ich w nienawiści do obcych


@ediz4: sorry, ale teraz to ty projektujesz swoje wyobrażenie o historii. II RP była antysemicka, antyrosyjska i antyukrańska (co bardzo ułatwiło wołyń). Później PRL dołożył do tego antyniemieckość i z czasem jeszcze bardziej podsycił antysemityzm. Najpierw poczytaj książki historyczne (ale książki, pisane przez naukowców, nie internet).
a
a wracając do tematu - skoro nie wierzysz w sytuację opa, to sobie nie wierz - możesz wierzyć co chcesz. Z moich doświadczeń i wielu plusujących wynika, że historia ta jest bardzo prawdopodobna.


@Kupojadek: Przecież sam OP przyznał że

A ja spotykałem dość często z takim przekonaniem. Jak to starsze kobiety rozmawiały o tym, że "Zabije go kiedyś" jest o mordowaniu? Jest. Czy zabije swojego nw, Tadzia? Wątpię...

To miała być
@Reezu: Pamiętam jak byłem na badaniach przed przyjęciem do pracy i byłem pierwszy do okulisty w koleje, ale że w międzyczasie miałem inne badania - to nie czekałem aż zacznie przyjmować i jak skończyłem je, wpadam, mam zaświadczenie o miejscu w kolejce etc. Jaki się hurr durr podniósł xD
No tak bylo randonowy wykopek idzie do lekarza, a tam tylko czekaja zeby na jego oczach rozkrecic karuzele #!$%@?. Dajesz. jestem pewien ze jeszcze cos wymyslisz ciekawego
@calka-rekurencyjna Po miesiącu spore efekty, skutki uboczne tez są, suche wszystko ale wystarczy smarować filtrami, kremami, pomadką nawilżającą i leki chroniące żołądek.
Co do odradzania, nie wiem czemu, może ze względu na masę skutków ubocznych, ale to dość silny lek więc nie ma co się dziwić. Z ciążą nie wiem jak to jest.

Badania co dwa miesiące i tyle. Skuteczność 80-90% więc myślę, że warto, kuracja trwa różnie :v
@calka-rekurencyjna: 3 lata tylko po acytretynie, są też inne retinoidy jak izotek właśnie, które działają podobnie (antykoncepcja miesiąc przed, w trakcie i 1-2 po), odradzają Ci, bo pewnie jesteś kobietą w wieku rozrodczym, a często pacjentki obiecują antykoncepcję, a potem im się zachciewa dziecka, a te leki są teratogenne, znaczy że szkodzą płodowi, więc chętniej się je przepisuje facetom