Wpis z mikrobloga

@mrbarry: mialem niedawno dokladnie to samo, na kazdy sprzet oficjalne pismo producenta, ze TO jest wlasnie TYM do TEGO.
No #!$%@? to jest jakas parodia.
Niech do producenta srajtasmy z kibla telegram napisze, czy tym naprawde moze sobie dupsko wytrzec.
  • Odpowiedz
@Nieprawidlowy_login: ma miejsce prowadzenia działalności we własnym mieszkaniu więc tam stoi telewizor i komputer pokazuje palcem i mówi "to to kupiłem". Mój znajomy "kupił" tak od kuzyna lawete. Tam w komisjach siedzą zwykłe Grażyny, jak mój brat brał dofinansowanie to się dowiedział że nie może kupić dobrego smartfona z dofinansowania (chciał jakieś samsunga większego bo połowa jego pracy to poczta + internet) bo telefon można kupić za złotówkę w abonamencie
  • Odpowiedz
  • 14
@mrbarry jakby #!$%@? lachy nie brały tego hajsu na ciuszki i furki tak jak vat-7 to by było normalnie. Moja znajoma właśnie wzięła KANAPĘ na fakturę, KANAPE #!$%@?.

Mamy takich urzędników na jakich zasługujemy.
  • Odpowiedz
@wysprzeglik: wszystko ok, ale jezeli widzisz FV z Apple Store i widnieje tam iPad to prosisz o pisemne potwierdzenie, ze to jest tablet o nazwie iPad?
Druga sprawa: pedzle kosmetyczne...
Taka sama prosba.
Pisz co chcesz, to jest absurd i ch..!
  • Odpowiedz
@Nieprawidlowy_login: byc moze w 2018 roku urzednicy dysponuja INTERNETEM. Minuta i wiedza jaki to sklep i jakie urzadzenie, ale nie lepiej odeslac petenta po zaswiadczenie. I teraz sobie wyobraz mine sprzedawcy jak slyszy prosbe o ww.
A pozniej dodatkowo, jest pieczatka ale nie ma podpisu.
Jeszcze cos Panie Urzedniku?
  • Odpowiedz