Wpis z mikrobloga

@LifeWinner Ty mnie nie musisz mi tłumaczyć czy to ma sens czy nie, bo w tym konkretnym przypadku nie ma i się z tym zgadzam. Chodzi o to, żeby w papierach nie było miejsca na jakiekolwiek domysły tylko wszystko z siebie wynikało, wpisujesz we wniosek laptop to na fakturze ma być laptop a nie netbook, bo tak możemy przejść przez wszystkie branże a weryfikować to musi przeciez jakaś Grażyna, która będzie
  • Odpowiedz
@Nieprawidlowy_login: „Ty mnie nie musisz mi tlumaczyc” - wooow
Ipad to nie brona rolnicza ani satelita orbitujacy wokol Ziemi, tylko k.... tablet i wysylanie kogos po zaswiadczenie od sprzedawcy to w tych czasach po prostu sku......stwo. Odrobina dobrej woli i nie ma tematu. Ciekawe, czy jakby jej szwagierka kupila Opla Astre - wyslalaby ja do salonu po zaswiadczenie, ze to samochod a nie pier...... czajnik..?
  • Odpowiedz
@HetmanPolnyKoronny niektórym jest ciężko zrozumieć, że jak wpisują we wniosku rzecz to na fakturze muszą się pojawić te charakterystyczne słowa wskazujące dokładnie na te właśnie rzecz i tu nie ma nic do tego czy baba w urzędzie ma dobry czy zły dzień. Widać, że nigdy nie pisaliscie specyfikacji do czegokolwiek, tu musi być konkretnie a nie że ktoś sobie wygoogla albo się domyśli
  • Odpowiedz