Wpis z mikrobloga

wiem, to też mówię: "Kolejny wypokowy znawca kobiet xD"

@Wolowinka: nie rozumiem tego komentarza, ale ok...

Nie oceniajmy książki po okładce.

@ciasteczkowy_monster: takich zwrotów można używać w stosunku do dziewczyny o radiowej urodzie bez większego opisu, a nie dziecka lat 17, które ma dziecko...

Większość osób rozpoczyna życie seksualne mając naście lat, tej najwidoczniej nie pykło ( ͡~ ͜ʖ ͡°) ale to że ma dziecko nawet
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 24
@cooles: mhm, właśnie za to nienawidzę wykopu.
Gówno i niej wiecie ale już najlepiej to ją wrzucić do rowu i zakopać bo ma dziecko jako nastolatka.
Tak jak z tymi wszystkimi aferami - od razu nakręca się spirala nienawiści i jeden przed drugim się popisuje coraz bardziej chamskimi komentarzami.
@DoDoLot: widocznie tak Ci było dobrze. Ja też jestem w podobnym wieku, też grałem w piłkę nożną w b klasie -
można się nabijać, ale różnie w życiu bywa. Nie oceniajmy książki po okładce. Zagadaj, zobacz w jaki sposób odpisuje i przede wszystkim co napisze :-)

@ciasteczkowy_monster: xD otrzeźwiej. Tacy jak Ty potem się na anonimowych żalą. Ocenianie po wyglądzie daje ogromne szanse na trafną diagnozę, i jest to naukowo potwierdzone, że pierw co robimy to już podświadomie oceniamy po wyglądzie, a zarazem trafność tego wynosi coś ponad 80%. Więc lepiej oceniać
@KSYMEK: 30 komentarzy, opluwanie i wyrokowanie, a nikt się nawet nie zastanowi że mogła zostać zgwałcona. Nie żebym jej bronił, bo w 9/10 przypadków jest pewnie tak jak mówicie, ale pomyślcie czasem jak takie gadanie dla gadania krzywdzi ten 1/10 - wielkie oświecone mi #!$%@? społeczeństwo freethinkerów xD