Wpis z mikrobloga

Mercedes Benz G63 AMG Crazy Color Edition (2015-2017)
5,5l V8 twinturbo 571KM
0-100 km/h - 5,4s

Przed wypuszczeniem specjalnej serii szalonych kolorów gelenda sprzedawała się raczej w stonowanych kolorach. Na ulicach królowały głównie czarne modele, i tylko szejkowie lubili malować G klasę w sposób by pasowała do reszty kolekcji.

Mimo to ktoś w Mercedesie wpadł na pomysł odświeżenia modelu W463 sprzedawanego w prawie niezmienionej formie od 1990 roku. Auto ze zdjęcia zostało pomalowane w Galactic Beam, ale dostępne są jeszcze cztery rzucające się w oczy kolory:
- znane z AMG GT Solar Beam
- Tomato Red,
- Sunset Beam,
- Alien Green

W Polsce kojarzę tylko dwie sztuki, powyższą i Sunset Beam, którą focił @kuraku.
Podstawowa cena G63 AMG wynosiła 697 000 zł, a pakiet Crazy Color Edition to wydatek dodatkowych 15-20k EUR.
------------------------------------------------------------------------
#carpedia - czyli moje spoty z jakimś dodatkowym opisem <--- obserwuj/czarnolistuj
#ciekawostki
#carboners #carspotting #mercedes #amg #g63 #warszawa #w463 #gelenda #crazycoloredition
superduck - Mercedes Benz G63 AMG Crazy Color Edition (2015-2017)
5,5l V8 twinturbo ...

źródło: comment_0IIjNvW3FYoIQDV8cra6A25nOYs9CDkC.jpg

Pobierz
  • 40
dlaczego ten wozek jest taki drogi? jest pancerny, przeciwatomowy schron na kolkach, nie wiem, pali powietrze czy tylko przedluza beniz

zaznacze, ze nie znam sie na autach

akurat ten z wygladu podoba mi sie, ale ta cena w ogole jest jakas nieadekwatna 5x w stosunku do wartosci ? bo merol, desing blaszki, lakierek i tyle?