Wpis z mikrobloga

@LowcaAndroidow: Z jednej strony to @Zuben i @CocoJumbo20 trochę przesadzili, bo rządowi weszli do Afrin - są na to dowody. Ale z drugiej strony to Szewko też tak niejasno napisał - "SAA/NDF", tak jakby między tymi siłami był znak równości a wiadomo, że w praktyce to ma kolosalne znaczenie, bo Turcy pewnie będą bombardować NDF a SAA raczej by się nie odważyli.

JanLaguna - @LowcaAndroidow: Z jednej strony to @Zuben i @CocoJumbo20 trochę przesadz...

źródło: comment_1shbFgbwZvuaXrbl9oWn2aluLWBPTlwY.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
@JanLaguna: No właśnie a prawda jest taka że weszły jedynie szickie milicje i szyicki NDF i to w małej ilości. Oficjalnego wsparcia SAA dla Afrin na razie nie ma i jest duże prawdopodobieństwo że nie będzie.

@Zuben: Bo SAA nie wchodzi, ale tylko szyickie bojówki?

@wolodia: No a napisał że SAA wchodzi. Zresztą nadal nie wiadomo ile tego będzie szykuje się że Ruskie zablokują pomoc dla
  • Odpowiedz
@Zuben: wiem i dlatego napisałem, że trochę przesadziliście. Jak się patrzy na screena z waszych komentarzy to można odnieść wrażenie, że rządowi w ogóle nie wchodzą - ja wiem o co wam chodziło, ale podejrzewam, że nikt postronny nie załapał.

  • Odpowiedz