Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Mój chłopak nie dochodzi we mnie podczas seksu.
Potrafi skończyć tylko wtedy, kiedy zrobi to ręką sam sobie, bo ja oczywiście nie potrafię "utrzymać odpowiedniego tempa".
Jesteśmy razem od dwóch lat i nie spuścił się we mnie ani razu!
Jestem tym bardzo sfrustrowana, nie czuję się kobietą, nie mam ochoty na seks bo czuję się jakbym nie mogła go zaspokoić. Wolałabym, żeby kończył w dwie minuty niż nie kończył w ogóle i musiał zaspokajać się ręcznie i spuszczać mi się na brzuch czy plecy.
Leżę tylko jak placek i czekam aż sobie zjedzie na ręcznym. Rzygać mi się chce.
Taki seks jest beznadziejny. Odechciewa się wszystkiego. Zaczynam łapać się na myślach że chcę go zostawić przez nieudane życie seksualne, ale przecież go kocham. Nie wiem co robić.
Po cholerę biorę te tabletki to nie wiem.
Z poprzednimi partnerami było wszystko ok. On twierdzi, że nie jest w stanie zapewnić sobie podczas stosunku takiego tempa i takiego uścisku jaki daje mu ręka i mówi, że to wina bardzo częstej masturbacji którą praktykował od lat zanim mnie poznał. Kłamie?

#seks #zwiazki #gorzkiezale

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: kwasnydeszcz
  • 47
  • Odpowiedz
WalecznaKaryna: Mialem podobny problem, ale od strony #niebieskipasek . Jak zwiazalem sie z dziewczyna nie bylem w stanie dojsc w niej, bo bylem przyzwyczajony do innego nacisku i tempa (przez moja rękę). Widzialem, że to był dla niej problem, taki sam jak dla Ciebie. Jak przestalem używać rąk, po jakimś czasie moja (wtedy) dziewczyna powiedziała, że ma najbardziej udane zycie erotyczne ever( ͡° ͜ʖ ͡°).
  • Odpowiedz
faapfap: bardziej mi to wygląda na uzależnienie od masturbacji. przez długi czas musiał ją uprawiać i do niej tylko się przyzwyczaił i nie może się przerzucić na seks. nie wiń go za to od razu tylko udajcie się do specjalisty, samemu ciężko sobie z tym poradzić. tutaj akurat jest ważna twoja rola bo on sam przed sobą może się wstydzić przyznać że tak jest

Zaakceptował: kwasnydeszcz}
  • Odpowiedz
  • 0
@AnonimoweMirkoWyznania ja tam wolę kończyć na ciele dziewczyny niż w środku. Bardziej mnie to kręci. Oczywiście wyciągam już na sekundę przed wytryskiem i bez ręki normalnie dochodzę. Jeśli musi się tasować przez minutę to faktycznie problem.
  • Odpowiedz
obozowamiłość: Ma może imie na M? Bo wypisz wymaluj moj byly ( ͡° ͜ʖ ͡°) generalnie u niego bylo prawdopodobnie spowodowane to antydepresantami (przynajmniej on tak twierdził), ale nie czułam się z tym jakoś mega źle bo sama na początku miałam problemy z orgazmem i jemu pomagałam ustami, jęczałam i mówiłam sprośne rzeczy bo mu to pomagalo. a no i uwielbiał jak się bawiłam jego sutkami

Zaakceptował:
  • Odpowiedz
a powinieneś


@KrzLis: wszystkie moje kobiety dochodziły bezproblemowo w czasie francuskiego tornado lub pettingu, nigdy od klasycznego i zaręczam, że żadna nie była uzależniona od masturbacji, a ja nie czuję się przez to gorszym mężczyzną ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
Skoro liczba mnoga to coś z tobą jest nie tak.


@tasiu84: to z Tobą jest coś nie tak, i z całą resztą, która uważa, że wie lepiej czego ja i moje dotychczasowe partnerki powinny oczekiwać od seksu.

I nie musicie zgrywać tutaj ekspertów od orgazmów pochwowych, to, że wasze partnerki twierdzą, że go mają z wami, nie znaczy wcale, że to prawda ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
nie musicie zgrywać tutaj ekspertów od orgazmów pochwowych, to, że wasze partnerki twierdzą, że go mają z wami, nie znaczy wcale, że to prawda ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@enslavedeagle: jeśli nie potrafisz rozpoznać udawanego orgazmu od prawdziwego to z tobą naprawdę jest coś nie tak
  • Odpowiedz