Wpis z mikrobloga

Ciekaw jestem czy macie podobnie jak ja. Ostatnio kupilem nowego kompa za 5k, mozna powiedziec #pcmasterrace czekacie potem, az bedzie weekend żeby ogrywac te wszustkie fajne tytuły, bo w tygodniu tyrka i malo czasu. Przychodzi weekend idplacie te super gry i gracie max pół h - godzine i z nudow wyłączacie. 24 lvl here. Moze to kwestia juz wieku lubvgranie strscilo ta sama magie co kiedys, ze odpalalo sie w piątek po szkole gierke i wylaczalo w niedziele w nocy ( ͡° ͜ʖ ͡°) owszsem niektore wciagaja na dluzej ale niestety mowie tylko o kilku tytulach i to pokroju league of legends xD
#pytanie #gry
  • 165
@Riczler: mam to samo, ale wywaliłem tylko 4 kółka na TV i PS4 Pro - raz lub dwa na tydzień odpalę i #!$%@? w zremasterowane Unchartedy albo Spelunky.

Kompa nie mam jakiegoś najgorszego - składany w 2015: i5-4670, GTX 960, ale #!$%@? na nim praktycznie tylko w WoWa i ostatnio Jagged Alliance 2 (gra z 1999 roku). xD
@Riczler: to nie ma nic wspólnego z wiekiem, zwyczajnie Twoje szlaki dopaminowe są przeżarte taką formą rozrywki, lub przyzwyczajone do innej, może lepszej. W wieku 24lat masz(tzn nie mówię że wszyscy to mają) już za sobą takie przyjemności jak seks, podróże, narkotyki, sporty, pierwsze sukcesy w pracy, ukończone studia, świetne seriale(co jak co ale ta dekada była ich pełna), nowe potrawy, książki, setki innych rzeczy których jako dzieciak nie miałeś, przy
chyba faktycznie ta interakcja z innym graczej jest kluczem dla troche starszych graczy.


@Riczler: ooo to tez prawda. dorosle zycie odbiera sporo znajomosci, nie mowiac o czasie ktory mozna poswecic na pozostale jeszcze znajomosci. a za gowniaka to znajomi w szkole, znajomi na podworku, kuzyni, bylo bogato.
@Riczler: ostatnio był o tym post każdy się wyżalił ale nie ma dalej rozwiązania ... ja dałem za kartę ostatnio 2400... i wiesz co było największym wyzwaniem dla niej ? Gta V na 20 minut :D tytułów na steam mam za pewnie z 1k pln .. ukończone tylko battlefield 1 i cod ww2 , właśnie wczoraj kupiłem farcry 4 mam nadzieje ze to wciągnie choć na chwile a nie tylko praca
Możesz na początku lecieć na jakieś większe miasto, to się strzelasz odrazu.


@ZasilaczKomputerowy: W momencie najwiekszej PUBG manii przez pierwszą minutę po zeskoczeniu lagowało tak, że nic to nie dawało. Nawet wymieniłem podzespoły w nadziei, że to mój PC - nope, po prostu desync totalny. Może teraz jest lepiej, zainstaluję znów i spróbuję.
@Riczler: Bo Wiedźmin 3 to średniak, gra jest na wysokim poziomie jeśli chodzi o jakość, ale moim zdaniem gameplay jest zupełnie nieprzemyślany, a rozwój postaci i eksploracja są nieciekawe. Tym bardziej nie rozumiem ogólnej fascynacji tą grą, to jest chyba najbardziej rozdmuchany tytuł wszechczasów. Premiera była w 2015, a o W3 nadal głośno.
@Cobra142: @Balman: @MartwyGoryl: @Rosiq: To zależy co lubicie, to nie jest tak, że znam
@Riczler: @Cobra142: @Balman: @MartwyGoryl: @Rosiq: @zerathul:

Z początku zrobiłem nowy wpis z propozycjami przedstawionymi niżej, ale pojawiła się banda spamujących piwniczaków, więc szybko sobie przypomniałem, że wykop to nie forum internetowe, gdzie ludzie w miarę możliwości pilnują kultury swoich wypowiedzi. ( ͡° ʖ̯ ͡°)

Dlatego też wklejam to tutaj:

-RPG:

* Seria Dark Souls, Bloodborne - gry bardzo klimatyczne, a poziom skomplikowania
@Riczler 25 lv ale od paru lat mało grałem bo komp słaby wiec głównie CS i inne takie. Kupiłem xboxa i wiesmaka cisnalem chyba z 10h ciągiem ( ͡º ͜ʖ͡º)