Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Dajcie jakies rady co do tego gdzie zabrac dziewczyne na randke i jak sie zachowywac? Nigdy nie bylem na randce i nie wiem co robic, mam 21 lat, ona 20 lat, poznalismy sie w piatek w pubie i wymienilem sie z nia numerami telefonu, dzis zadzwonilem pogadac i nie miala czasu dzis sie spotkac to w poniedzialek zgodzila sie ze mna spotkac. Jest dopiero sobota a ja sram pod siebie bo nie mam doswiadczenia w te klocki. Gdzie ja zabrac na spotkanie, o czym rozmawiac, jak sie zachowywac? Boje sie. Blagam o pomoc bo nie chce tego spieprzyc. Rozmawialem z nia jakies 2h w pubie i wydaje mi sie ze moze byc mna zainteresowana ale ja jestem #!$%@? i jak zobaczy moje #!$%@? to boje sie ze sie zniecheci :(
#podrywajzwykopem #zwiazki #randki #tinder

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Zkropkao_Na
  • 13
@AnonimoweMirkoWyznania:

Idź porób z nią coś co sam lubisz, a można we dwoje. Lubisz spacery? Idźcie na spacer. Lubisz prowadzić? Zróbcie powolny objazd miasta (wsi). Lubisz żreć? Obiad w ulubionej knajpie. W wolnych chwilach #!$%@? w bezdomnych kamieniami? Naszykuj pełna siatkę zgrabnych otoczaków.

Po pierwsze, robiąc to co lubisz i znasz będziesz się czuł bardziej pewny siebie.
Po drugie, po co Ci laska, która lubi coś zupełnie innego niż Ty?
WygadanaLoszka: Ostatnio miałem bardzo podobną sytuacje, tylko ona i ja 2 lata w dół. Musisz zabrać ją w takie miejsce, w którym możliwie jak najbardziej nie będziesz się denerwował. Kawa jest dobrym pomysłem, bo nie jest zbyt oficjalna, będziecie mogli spokojnie pogadać i to dobry sposób żebyś zwrócił uwagę na jej mowę ciała, czy jest zainteresowana. U mnie zadziałało, pozdrawiam

Zaakceptował: kwasnydeszcz}