Wpis z mikrobloga

Robię co miesiąc livestreamy z eventów o blockchainie i kryptowalutach. Co miesiąc te same nudy, te same bzdury. Tylko 'specjaliści' się zmieniają. Po kilku mieisącach mam wrażenie, że to społeczność taka sama jak Amwayowcy. Różnica jest tylko taka, że jest to w bardziej technicznej otoczce. Boszzzz, co za bzdury nieraz wygadują... A niby znane osoby... Aha, i niemal nikt nie dyskutuje o socjologicznej stronie tego wszystkiego. Jakie zagrożenia itd. Wszyscy pieją jakie to zajebiste, bo nie jest scentralizowane. Raz zapytałem o możliwość manipulacji i socjotechnikę. Nie dostalem klarownej odpowiedzi... #blockchain #kryptowaluty #cryptocurrency #bitcoin #ethereum
  • 8
@tomas-minner: Jeżeli podchodzi się do tego z rezerwą i jako ciekawostka/hobby to dla mnie OK. Ale nie rozumiem tych klaunów, którzy mówią o tym jak o objawieniu. Wg nich teraz już wszystko będzie cudownie a kryptowaluty są przyszłością...

Gówno prawda. To na razie jest w powijakach i stwarza wiele problemów. A już najbardziej mnie irytują te cioły mówiące o upadku banków i tradycyjnych walut. Mam wrażenie, jakbym miał do czynienia z