Wpis z mikrobloga

Tak jak obiecałem nagrałem film prostujący infografikę z błędną interpretacją dotyczącą tego, że warzywa i owoce to najlepiej zastąpić suplementacją - gdyż utraciły na przestrzeni lat minerały oraz witaminy. W filmie tłumaczę błędną metodologię, wnioski, przedstawiam pojmowanie warzyw i owoców w innej perspektywie aniżeli tylko witamin, minierałów jak i prezentuję jadłospis z lodami, tostami, który spełnia 200-500 % dziennego zapotrzebowania na wszystko. Pokazuję też drugą stronę - rzeczy, które są godne rozważenia suplementacji i ciężko by było je wyciągnąć z diety. Zapomniałem tylko dodać, ze m.in by nie następowała fotosynteza/wzrost owoców/warzyw, gdyby faktycznie nie miały np. magnezu. Wołam plusujących poprzedn wpis.

Oczywiście zapraszam do subowania kanału, łapkowania, komentowania, hejtowania :), niedługo kolejne materiały


#mikrokoksy #mirkokoksy #silownia #zdrowie #dieta #chudnijzwykopem #fullborsukworkout
Kasahara - Tak jak obiecałem nagrałem film prostujący infografikę z błędną interpreta...
  • 105
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Kasahara: polecisz jakiś dobra przetreningowke co nie wjeżdża na serce i nie ryje głowy? Jestem po połowie redukcji i brakuje mi trochę energii i motywacji na treningu. Yohimbinie (jakiej firmy kupić?) zostawiam na ostatnie 2kg (4tyg) na mega docięcie. Teraz jestem na 82->75, i dorzuciłem jeden HIIT w DNT i 2 razy po 12-15 min średnieo-wysokiej intensywność bieg po treningu. Ale baaardzo ciężko mi się zmusić do treningu a co
  • Odpowiedz
@Kasahara: ja mam vitalmaxa rebrandowanego na mr big.
KWASY TŁUSZCZOWE Chole-sterol Błonnik Sacharoza Laktoza Skrobia zwierz. rośl. Sód Potas Wapń Fosfor Magnez Żelazo Cynk Miedź Mangan beta -karoten A D E B1 B2 Niacyna B6 B12 Folacyna C
Nasycone Jedno-nienasycone Wielo-nienasycone

wg mojego dziennika u mnei z mikrosami jest tak sobie
  • Odpowiedz
@Kasahara: zobacz. JEst do pytona 1250 produktów ( w tym 250 dan gotowych), nawet chipsy, lody czy żarcie z mcdonalda

Bodajże tylko serka wiejskiego nei ma. ( ͡° ͜ʖ ͡°) ale mozna 200g serka wiejskiego zamienic ze 110g twarogu półtłustego
  • Odpowiedz
@nokio: zaden, dlatego tak robie i zalecam to innym. Tylko, ze jak daje ludziom 1mg i powtarzam 5 razy, ze mniejsza dawka lepiej dziala to wiekszosc i tak bierze cala, bo hehe taka mala tableteczka a lepiej zadziala bo wincej to szybciej zasne. Potem nie moga zasnac wcale i mowia, ze ich zrobilem w c---a.
  • Odpowiedz
@Kasahara: ten wpis odnosnie melatoniny jest ciekawy. Bylbys w stanie 2 rzeczy wyjasnic?

1) Skoro czlowiek sam na sobie widzi rezultaty przy niskiej dawce to jaki jest sens przejmowac sie tym, ze informacje na opakowaniu sie mijaja z prawda?

2) Jakie znaczenie ma zawarta tam serotonina? Moze np. doprowadzac do rezrogulowania wytwarzania jej w organizmie samodzielnie?

Jeszcze dodam jedno, bo moze bedziesz wiedzial. Czytalem, ze suplementacja melatoniny przez dlugi okres
  • Odpowiedz