Wpis z mikrobloga

@bedzieszztegoznana Brawo! To bardzo dobra decyzja! (ʘʘ) W styczniu wysłałam swojego brata do psychiatry i teraz znów jest sobą, a nie zombi, w którego się zmieniał. Dobrze dobrane leki, brane regularnie, dają bardzo dobre wyniki


Powodzenia! ()
  • Odpowiedz
@bedzieszztegoznana: Jak dobierze Ci leki to masz zajebiste ćpanie, które rozwieje chmury na Twoja głową ja na koniec tamtego roku byłem psychicznie w strasznym dołku (ogrom stresu w pracy, finansowa d--a a do tego z dnia na dzień różowy zostawił bo jednak nie to) Ale teraz mam humor nie czuje się zmęczony i na nowo chce się żyć:) Powodzenia!
  • Odpowiedz
@kiszczak: ale na noc bierzesz? jak są za duże uboki to możesz spokojnie spróbować zmniejszyć dawkę. Kwetiapina działa już nawet przy 10mg. Tylko na mnie nie polegaj, bo jestem tylko anonem z internetu ( ͡° ͜ʖ ͡°), spytaj lepiej psychiatry
  • Odpowiedz
@Brunner nie jest tak, że do psychiatry chodzą ludzie z większymi problemami niż Ci, którzy chodzą do psychologa. To co innego, psychiatra jest przede wszystkim lekarzem. Wydaje mi się, że to dobry krok, ale może będę potrzebowała i jednego i drugiego, kto wie.
  • Odpowiedz