Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Mircy, Mirabelki - mam problem z #logikarozowychpaskow. Mój #rozowypasek kupił sobie ostatnio jakąś fikuśną bieliznę, wpada mi wieczorem w tym do sypialni i pyta czy ładna. Ja mówię, że owszem, ładna, ale po co jej kolejny komplet bielizny za kilkaset cebulionów, skoro ma ich od groma i jeszcze trochę i że to trochę głupota tak wydawać pieniądze, bo po pierwsze nie pływamy w bogactwie, a po drugie bielizny i tak nie widać, bo jest zakryta resztą ciuchów. No i tutaj inba - że ja w ogóle jej nie doceniam, jej starań (nie wiem do czego) i w ogóle jestem debilem, bo nie potrafię uszanować jej wyborów i że jak jest taka brzydka (czego w ogóle nie powiedziałem) to mam sobie znaleźć ładniejszą (). No i od dwóch dni grobowa cisza w domu. Trochę kisnę, że z tak błahego powodu walnęła aż takiego focha. Ja zamiast rozpieprzać pieniądze na głupoty, staram się trochę przyoszczędzić, załapać jakąś dodatkową pracę na weekend (biedy nie klepiemy, ale na jakieś wakacje w ciepłych krajach kasa by się przydała na lato) a ona rozwala hajs na takie głupoty. Gdzie się podziały wszystkie gospodarne kobiety? #zwiazki #zalesie

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: kwasnydeszcz
  • 102
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

100% racji


@bols83: Niestety. Niestety, czasem nie warto udowadniac, ze prawda jest prawda, a i bywa tez, ze nie warto stawiac na swoim. To jest bron obosieczna, bo niby czlowiek unika niepotrzebnych konfliktow, ale i z biegiem czasu, jesli absurdu jest za duzo, osiaga mase krytyczna i imploduje.
  • Odpowiedz
wakacje w ciepłych krajach kasa by się przydała na lato


@AnonimoweMirkoWyznania:
Wybacz, ale dla mnie wakacje w ciepłych krajach to dużo większa głupota niż ciuch który pozwoli się różowej poczuć lepiej. No ale fakt, bielizną różowej nie pochwalisz się na fejsie...
  • Odpowiedz
ehh jak zazwyczaj w dyskusji staję po stronie różowych, tak w tej sytuacji nie rozumiem dlaczego tak bronicie dziewczyny OPa jakby była jakimś wrażliwym psychicznie dzieckiem, w sumie mało wiemy o tej sytuacji, ale wygląda to tak jakby umówili się, że będą odkładać hajs na jakieś wakacje, a typiarka kupuje kolejny komplet bielizny. i tu nie rozumiem kolejnej rzeczy, bronicie jej w taki sposób jakby założenie seksownej bielizny było szczytem możliwości łóżkowej
  • Odpowiedz
Kobieta, mówiąc bardzo wulgarnie i wprost, chce żebyś ją wyruchał aż miło, a Ty o----------z jakis szajs (żeby, o dziwo, nie zaruchać) XD
Nie wiem, jak moja mi coś takiego odstawia, to chocbym nie spał 3 noce i nie wiedział jak się nazywam, to bym był postawiony na baczność i gotowy do roboty.
  • Odpowiedz
@carbonara: A moim zdaniem OP tego nie powiedział wprost, tak tylko zaznaczył i mogę wywnioskować równie dobrze, ze on sobie tak mysli, a różowa nie jest za bardzo tego świadoma, ma wolna stówkę, czy dwie i korzysta, bo czemu nie, tym bardziej, ze chce sprawić przyjemność i sobie i jemu.
  • Odpowiedz