Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Mircy, Mirabelki - mam problem z #logikarozowychpaskow. Mój #rozowypasek kupił sobie ostatnio jakąś fikuśną bieliznę, wpada mi wieczorem w tym do sypialni i pyta czy ładna. Ja mówię, że owszem, ładna, ale po co jej kolejny komplet bielizny za kilkaset cebulionów, skoro ma ich od groma i jeszcze trochę i że to trochę głupota tak wydawać pieniądze, bo po pierwsze nie pływamy w bogactwie, a po drugie bielizny i tak nie widać, bo jest zakryta resztą ciuchów. No i tutaj inba - że ja w ogóle jej nie doceniam, jej starań (nie wiem do czego) i w ogóle jestem debilem, bo nie potrafię uszanować jej wyborów i że jak jest taka brzydka (czego w ogóle nie powiedziałem) to mam sobie znaleźć ładniejszą (). No i od dwóch dni grobowa cisza w domu. Trochę kisnę, że z tak błahego powodu walnęła aż takiego focha. Ja zamiast rozpieprzać pieniądze na głupoty, staram się trochę przyoszczędzić, załapać jakąś dodatkową pracę na weekend (biedy nie klepiemy, ale na jakieś wakacje w ciepłych krajach kasa by się przydała na lato) a ona rozwala hajs na takie głupoty. Gdzie się podziały wszystkie gospodarne kobiety? #zwiazki #zalesie

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: kwasnydeszcz
  • 102
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@siostradeszczu: na aliexpress możesz kupić ładna bieliznę za grosze. Ja zonie za 200 zł zamówiłem tego tyle że do dzisiaj jeszcze wszystkiego nie przymierzyla :P fakt, 1/4 do wyrzucenia przez słaba jakość, ale 3/4 idealne.
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania: Nie słuchaj tego gadania że laska wydała masę pieniędzy żeby dobrze dla ciebie wyglądać. Myślę, że są fajne rzeczy w rozsądnych cenach i nie są to wcale babcine majty. Wykopoki widzą tylko to, że chciała się z tobą roochac. Nie można dać sobie wejść na głowę, tak żeby drogie prezenty były usprawiedliwione seksem..
I tak myślę, że to bajt, faceci nie znają się na cenach takich rzeczy xD
  • Odpowiedz
@nacpanazielonka: sądzę, że mogą pasować dziewczynom o na tyle szerokiej klacie, żeby nosić wygodnie obwód 75/80 i co najwyżej średnim biuście, nic powyżej D albo E. Z obwodami jest na tyle źle, że w sieciówkach prędzej trafi się na 90 niż 65, a 60 to już terra incognita. No i puszapy, tam wszędzie są powsadzane gąbki...
  • Odpowiedz
Po pierwsze - nie każdego faceta kręci fikusna bielizna. Po drugie nawet jak już kupisz i ubierzesz takie fajne ciuszki a w łóżku jestes kłodą bez fantazji nic to nie zmieni. Wydasz kasę bez sensu.
  • Odpowiedz