Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Mircy, Mirabelki - mam problem z #logikarozowychpaskow. Mój #rozowypasek kupił sobie ostatnio jakąś fikuśną bieliznę, wpada mi wieczorem w tym do sypialni i pyta czy ładna. Ja mówię, że owszem, ładna, ale po co jej kolejny komplet bielizny za kilkaset cebulionów, skoro ma ich od groma i jeszcze trochę i że to trochę głupota tak wydawać pieniądze, bo po pierwsze nie pływamy w bogactwie, a po drugie bielizny i tak nie widać, bo jest zakryta resztą ciuchów. No i tutaj inba - że ja w ogóle jej nie doceniam, jej starań (nie wiem do czego) i w ogóle jestem debilem, bo nie potrafię uszanować jej wyborów i że jak jest taka brzydka (czego w ogóle nie powiedziałem) to mam sobie znaleźć ładniejszą (). No i od dwóch dni grobowa cisza w domu. Trochę kisnę, że z tak błahego powodu walnęła aż takiego focha. Ja zamiast rozpieprzać pieniądze na głupoty, staram się trochę przyoszczędzić, załapać jakąś dodatkową pracę na weekend (biedy nie klepiemy, ale na jakieś wakacje w ciepłych krajach kasa by się przydała na lato) a ona rozwala hajs na takie głupoty. Gdzie się podziały wszystkie gospodarne kobiety? #zwiazki #zalesie

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: kwasnydeszcz
  • 102
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Poza tym, ładna bielizna nie musi wcale sporo kosztować.


@Appendix: Standardowy stanik w moim rozmiarze to min. 150zł. Jeśli chcę ładny, to 180 i więcej. Gacie do kompletu z takim stanikiem kosztują 50/70/więcej cebulionów.

Nie musi sporo kosztować chyba tylko jak się jest płaskim i można kupować ją w H&Mie
  • Odpowiedz
Czy wy nie rozumiecie, że tego typu starania nie robią na nim wrażenia. Po prostu nie każdemu imponuje to, że kobieta kupuje bieliznę, bo to żadne staranie. Można się starać na wiele innych, lepszych sposobów. Napisał nawet w nawiasie " jej starań (nie wiem do czego) ". Widocznie mają inne oczekiwania, on woli żeby starać się winny sposób i jej o tym powiedział i tyle.
  • Odpowiedz
@siostradeszczu: życie nie kończy się na kupowaniu sobie majtek bo chcesz nimi pomachać przed facetem gdzie jak widać po wpisie facet raczej należy do racjonalistów. Nawet jakbyś przyprowadziła koleżankę do łóżka to ten by stwierdził, że jest za ciasno jemu i idzie spać na kanapę. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania: Słabe jest to, że wydała dużo pieniędzy na bieliznę, jeśli jesteście w nieciekawej sytuacji finansowej. Równie słaba jest Twoja reakcja, bo być może zapewniłeś sobie posuchę na polu seksualnym i wyrzuty w przyszłości. Komunikacja w związku to podstawa... I coś czuję, że musicie obydwoje nad nią popracować.
  • Odpowiedz