Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Mircy, Mirabelki - mam problem z #logikarozowychpaskow. Mój #rozowypasek kupił sobie ostatnio jakąś fikuśną bieliznę, wpada mi wieczorem w tym do sypialni i pyta czy ładna. Ja mówię, że owszem, ładna, ale po co jej kolejny komplet bielizny za kilkaset cebulionów, skoro ma ich od groma i jeszcze trochę i że to trochę głupota tak wydawać pieniądze, bo po pierwsze nie pływamy w bogactwie, a po drugie bielizny i tak nie widać, bo jest zakryta resztą ciuchów. No i tutaj inba - że ja w ogóle jej nie doceniam, jej starań (nie wiem do czego) i w ogóle jestem debilem, bo nie potrafię uszanować jej wyborów i że jak jest taka brzydka (czego w ogóle nie powiedziałem) to mam sobie znaleźć ładniejszą (). No i od dwóch dni grobowa cisza w domu. Trochę kisnę, że z tak błahego powodu walnęła aż takiego focha. Ja zamiast rozpieprzać pieniądze na głupoty, staram się trochę przyoszczędzić, załapać jakąś dodatkową pracę na weekend (biedy nie klepiemy, ale na jakieś wakacje w ciepłych krajach kasa by się przydała na lato) a ona rozwala hajs na takie głupoty. Gdzie się podziały wszystkie gospodarne kobiety? #zwiazki #zalesie

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: kwasnydeszcz
  • 102
Czasem się zastanawiam czy jestem z innej planety czy to z tym światem jest jednak coś nie tak. Dmuchać na wszystkich trzeba, słowo szczerości, której nie chcemy usłyszeć j już foch i awantura. Dajcie spokój...

Nie musi założyć okresowych gaci, a wyjąć jeden z kompletów z szuflady.
I może niech czasem ta druga strona też się zastanowi, aby nie uszczęśliwiać kogoś na siłę.
Faktycznie nie znamy kontekstu. I może jedyna inicjatywa tej dziołchy w łóżku ogranicza się do kupienia bielizny a potem nic? Też tego nie wiemy.

A nie wiem co nie delikatnego jest w stwierdzeniu ładna, ale mogłaś nie kupować następnej. Przecież nikt nie napisał: ja prdl po co Ci następny konplet, tylko pieniądze rozfurmaniasz. Prawda?
@Skorupczak: by się starała jakby zauważyła więcej niż potrzebę kupna sobie niepotrzebnych majtek aby pomachać nimi przed niebieskim paskiem. Skoro niebieski ma jakiś cel a podejrzewam, że jest to wspólny cel to różowy powinien w tym pomagać a nie bezsensownie wydawać kasę. Niestety w tym związku mądrzejszy jest facet i srogo bym się wkur*ił na jej focha, który jedynie potwierdza, że jest głupią egoistką.
Różowa: Ja #!$%@?. A potem się dziwicie, że w związku zgrzyty i "ona się nie odzywa, nie wiem o co chodzi". Wy byście sugestii nie zauważyli nawet jakby was #!$%@?ęła w głowę. Jak laska robi taką akcję to oczekuje, że facet z niej to zdejmie mówiąc jak seksownie wygląda i sprawa zakończy się w wiadomy sposób. A nie takie januszowe narzekanie. Ile komplet mógł kosztować, 100-150 zł? Warto robić takie spierdoxowe