Wpis z mikrobloga

o_O Gość sprzedaje hulajnogę bez faktury za 2000zł, podczas, gdy z Chin można skołować ją za <1200, a z polskiej oficjalnej dystrybucji przez mi-home.pl (z 2-letnią gwarancją door-to-door) za 1799zł. Oto co odpisał, zapraszam do uśmiechu.

#olx #heheszki #januszebiznesu #januszeolx #xiaomi #gearbest #m365

Pobierz
źródło: comment_U7foGMIiq8ccMF1GwAsCYzm6Nmhwae7C.jpg
  • 103
@hoRacy : twoja wiadomość zabrzmiała jak typowe przypieprzanie się, a nie chęć kupna. Nie każdy zna się na hulajnogach i nie każdy wie o tym, że można to kupić taniej więc koleś może i tak znajdzie kupca. Dobrze ci napisał, żebyś sobie w takim razie kupił w tamtym sklepie i nie zawracał głowy i w sumie na tym powinien skończyć wiadomość.
@hoRacy: Dziwię się, że nie zignorował. Nie był za miły(delikatnie mówiąc), ale wiesz po aferii z Karpatką ciężko zrobić tu wrażenie.

Może sobie wystawiać za ile dusza pragnie, tysiące produktów ma różne ceny. Piszesz codziennie do nie wiem np MediaMarkt im powiedzieć ile produktów mają drożej od innych?

Przypomniało mi się jak niektóre różowe paski potrafiły się burzyć parę lat temu jak więcej osób handlowało kosmetykami z drogerii DM, jak się
Tak mozna zawsze. Gość zwyczajnie próbuje kogoś oszukać. Trywialnie i przejrzyście ale zwyczajnie szuka jelenia. Dla mnie to nie jest ok zachowanie, ale to wypok, może tu są inne standardy...


@Naxster: Do kłamstwa mówisz? W sumie ok, nie złodziejem lecz oszustem, lekko się zagalopowałem. Błędu logicznego w swojej wypowiedzi również nie widzę.
@Naxster: Wow, rzeczywiście 200zł taniej jeśli chodzi o polski sklep, rzeczywiście oszustwo jak się patrzy! Ceny żarcia w Piotrze i Pawle są wyższe niż w Biedronce, pewnie też oszukują xD Jesli chodzi o Chiny to ja osobiście wolę zapłacić więcej i mieć rzecz od razu niż czekać miesiąc, modlić się do matki Boskiej bezvatowskiej, nie mówiąc już o ewentualnym uszkodzeniu towaru, czekaniu na zwrot kasy itp. więc nadal nie rozpatruję tego
@zirytowana_plaszczka: Moja logika jest bez zarzutu bo jest nią moje zdanie. Nie muszę naginać faktów by ja obronić. Ty zaś skaczesz od razu do ekstremów, żeby jakoś uzasadnić swoje zdanie. A to naciągacz staje się złodziejem, a to kwota wyżywienia na ponad tydzień (pełnego) staje się różnicą 10 gr na bułkach w markecie. Oczywiście fakt różnicy połowy ceny za to samo zamieciony pod dywan "hurr durr wcale nie jest tak".

Ja
@johnkashtan: A Ty jakiś niedorozwinięty jesteś, czy sam januszujesz na OLX? Chyba wyraźnie napisał, że cena była do negocjacji według opisu właściciela, więc OP zaczął negocjację od przekazania sprzedawcy, że drożej niż w oficjalnym sklepie nie da. Na tym polega NEGOCJOWANIE, jak nie ogarniasz to nie odpisuj.
@Dorogon: Już? Wyżyłeś się? Pamiętaj wziąć te tabletki przed snem co zawsze. Tekst o negocjacjach z mojej strony był żartem, może niezbyt udanym, ale był. Ale co do januszowania op'a to nadal to utrzymuję, tak się nie zaczyna rozmowy. Startując z tekstu "ale tam jest taniej i w ogóle lepiej" to można tylko życzyć powodzenia w szukaniu kogoś kto na taki tekst będzie chciał w ogóle sprzedać. Sam bym kazał spieprzać