Wpis z mikrobloga

o_O Gość sprzedaje hulajnogę bez faktury za 2000zł, podczas, gdy z Chin można skołować ją za <1200, a z polskiej oficjalnej dystrybucji przez mi-home.pl (z 2-letnią gwarancją door-to-door) za 1799zł. Oto co odpisał, zapraszam do uśmiechu.

#olx #heheszki #januszebiznesu #januszeolx #xiaomi #gearbest #m365

Pobierz
źródło: comment_U7foGMIiq8ccMF1GwAsCYzm6Nmhwae7C.jpg
  • 103
Jego sprawa za ile sprzedaje


@taktoto: OPa sprawa do kogo pisze komentarze na olx, co cię tak to interesuje? Jakimś szeryfem mirko jesteś?

Tak mozna zawsze. Gość zwyczajnie próbuje kogoś oszukać. Trywialnie i przejrzyście ale zwyczajnie szuka jelenia. Dla mnie to nie jest ok zachowanie, ale to wypok, może tu są inne standardy...
@Naxster no i co? Niech kupi tam i nie zawraca gitary. Sama kupuje w sieci rzeczy dla dzieciaka o 50% taniej, ale nie łaze do smyka uświadamiać, że mają drogo ani nie wypisuje w sieci, że próbują kogoś oszukać.
@taktoto tu jest dokładnie odwrotnie! To ten, który powinien mieć taniej ma znacznie drożej i bez gwarancji niż w oficjalnym sklepie. I jeszcze pyskuje. Oczywiście bym się nie oburzył jakby w sklepie było drożej
opis odnośnika@taktoto: Nikt nikogo do niczego nie zmusza. Każdy ma prawo wystawiać za tyle ile chce oczywiście. Chodzi mi o jakiekolwiek zasady kultury osobistej i ogólnego ogaru - więcej w komentarzu powyżej.