Wpis z mikrobloga

o_O Gość sprzedaje hulajnogę bez faktury za 2000zł, podczas, gdy z Chin można skołować ją za <1200, a z polskiej oficjalnej dystrybucji przez mi-home.pl (z 2-letnią gwarancją door-to-door) za 1799zł. Oto co odpisał, zapraszam do uśmiechu.

#olx #heheszki #januszebiznesu #januszeolx #xiaomi #gearbest #m365

Pobierz hoRacy - o_O Gość sprzedaje hulajnogę bez faktury za 2000zł, podczas, gdy z Chin możn...
źródło: comment_U7foGMIiq8ccMF1GwAsCYzm6Nmhwae7C.jpg
  • 103
@hoRacy: 2000 do negocjacji nie oznacza że zjedzie z ceny, negocjacje mogą doprowadzić do tego że skończy się na 2500 xD Jakaś masowa januszerka na mirko z rana, już był jeden co chwalił się że #!$%@?ł sprzedawcę na ali. Jak ci się cena nie podobała to idź do oficjalnego dystrybutora, a nie zawracasz ludziom dupę
Napisałem do niego właśnie dlatego, że przy cenie podanej przez niego wyraźnie jest napisane DO NEGOCJACJI. Stąd cenę chciałem zweryfikować, a tą podparłem ją solidnym argumentem o oficjalnej cenie z pełną gwarancją, fakturką, etc. Jak widać natomiast - pozostało mi #!$%@?ć autobutem i zazdrościć...


@hoRacy: w takim razie szkoda, że nie wspomniałeś o tym w swojej wiadomości. dam ci radę: rozpoczęcie rozmowy od wyrażenia chęci zakupu i zainteresowania pomogłoby w "negocjacjach"
w takim razie szkoda, że nie wspomniałeś o tym w swojej wiadomości. dam ci radę: rozpoczęcie rozmowy od wyrażenia chęci zakupu i zainteresowania pomogłoby w "negocjacjach" bardziej niż #!$%@? się do ceny ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@xstempolx: Dzięki! Jestem pierwszy raz na olx, nie znam netykiety zakupowej. I serio mieszkam w piwnicy
@xstempolx: Zgadzam się, negocjacje trzeba odpowiednio prowadzić. A podstawową zasadą jest, w ogóle ich nie rozpoczynać jeżeli nie ma widoków na to, że coś się ugra. Tutaj widoków nie było żadnych moim zdaniem.