Wpis z mikrobloga

chciałbym żyć w normalnym kraju
z drugiej strony mam tutaj rodzinę dziewczynę znajomych i ogólnie wszystko i nie chciałbym się z tym rozstawać
jestem nawet w jakiś tam sposób przywiązany emocjonalnie do tego kawałka ziemi

idealnym rozwiązaniem wydaje się być anexja przez republikę niemiecką
w sensie żeby po prostu polsza stała się integralną częścią niemiec na w pełni równych zasadach każdy otrzymał obywatelstwo i wgl
piękne by to było ehhhhhhhhhhhhh


#patriotyzm #marzenia #4konserwy #neuropa #neoreakcja #polska #niemcy #gownowpis #oswiadczeniezdupy #takaprawda #polityka
Chodtok - chciałbym żyć w normalnym kraju
z drugiej strony mam tutaj rodzinę dziewcz...

źródło: comment_IGdiKOeOyhqBnz7seWnxfzIq10pc8HQS.jpg

Pobierz

no właśnie

  • popieram  W S P A N I A Ł Y  pomysł 50.2% (287)
  • wolę kisić się w katofaszystowskim zaścianku 49.8% (285)

Oddanych głosów: 572

  • 54
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Chodtok: to już lepiej wypowiedzieć wojnę Słowacji i po godzinie się poddać.
Przynajmniej słowianie, na język niemiecki mam trochę alergię (przez melodykę języka, bo nie mam z nim zlych doświadczeń szkolnych)
  • Odpowiedz
@Chodtok: ja jestem w niemczech 6-8 razy do roku - ja nei wiem jakei ty masz kompleksy człowieku ale chyba tzreba je leczyć -wszędzie dobrze gdzie nas nei ma. W Berlinie mam kolege który mieszka tam 5 lat owszem wiele sobie chwali ale jesli myslisz ze multikulti kocha polaków to sie mylisz.
  • Odpowiedz
jak już wspomniałem chodzi o to

żeby po prostu polsza stała się integralną częścią niemiec na w pełni równych zasadach


tak żeby nie było już czegoś takiego jak polaki

@Fugi88888:
  • Odpowiedz
@Chodtok: Byłbym za, ale tylko te regiony, które nie będą mentalną kulą u nogi dla bundeswspólnoty. Pozostałe trzymać na zasadzie partnerstwa wschodniego. Minie jeszcze pokolenie, dorosną może będą gotowi do anexii. Wspólnota nie powinna wiele stracić, bo na obszarach maruderskich cywilizacja i tak niewiele inwestuje ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@atestowanie2: Ciekawe co pokierowało ówczesnymi Polakami by walczyć o wolność? Czyżby nie czuli, że to były ich państwa. Czyżby te państwa ich ograniczały zamiast wspierać? Nie wiem, ale to tylko głupie poliaki, walczyły tylko dlatego, że głupie i zacofane.
  • Odpowiedz