Wpis z mikrobloga

chciałbym żyć w normalnym kraju
z drugiej strony mam tutaj rodzinę dziewczynę znajomych i ogólnie wszystko i nie chciałbym się z tym rozstawać
jestem nawet w jakiś tam sposób przywiązany emocjonalnie do tego kawałka ziemi

idealnym rozwiązaniem wydaje się być anexja przez republikę niemiecką
w sensie żeby po prostu polsza stała się integralną częścią niemiec na w pełni równych zasadach każdy otrzymał obywatelstwo i wgl
piękne by to było ehhhhhhhhhhhhh


#patriotyzm #marzenia #4konserwy #neuropa #neoreakcja #polska #niemcy #gownowpis #oswiadczeniezdupy #takaprawda #polityka
Chodtok - chciałbym żyć w normalnym kraju
z drugiej strony mam tutaj rodzinę dziewcz...

źródło: comment_IGdiKOeOyhqBnz7seWnxfzIq10pc8HQS.jpg

Pobierz

no właśnie

  • popieram  W S P A N I A Ł Y  pomysł 50.2% (287)
  • wolę kisić się w katofaszystowskim zaścianku 49.8% (285)

Oddanych głosów: 572

  • 54
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Chodtok: pewnie nie dotrze do ciebie ani zupełnie nie zrozumiesz tego co mówię ale spróbuje. Takie socjalistyczne umysły jak ty, mają kilka problemów.

Pierwszym jest to że wydaje wam się że możecie dyktować ludziom jak mają żyć. Nie, nie możecie i już nigdy nie będziecie w tej części świata.

Drugim jest tworzenie wielkich, absurdalnych celów dla samego faktu posiadania wielkiego absurdalnego celu, do którego nie wiedzie żadna droga i którego osiągnięcie już wiele razy się nie udało co było okupione złamanymi życiami, głodem, biedą i
  • Odpowiedz
Hmmm no niemcy jako ostoja cywilizacji powinny nieść kaganek oświaty normalności i oświecenia mniej rozwiniętym rejonom
Dla wspòlnego dobra
Inna postawa z ich strony byłaby egoistyczna

@tigletpilesarus:
  • Odpowiedz
jak zdobywa się bogactwo i dobrobyt - rozejrzyj się. To co masz dookoła siebie jest wynikiem i efektem kapitalizmu


Hmmm wolałbym oglądać efekty skandynawskiego socjalizmu

wydaje wam się że możecie dyktować ludziom jak mają żyć. Nie, nie możecie i już nigdy nie będziecie w tej części świata


Ależ
  • Odpowiedz
@Chodtok: o stary, korzystasz teraz z anonimowości internetu ale z troski o drugiego człowieka (ciebie) radziłbym ci nie mówić takich rzeczy przy ludziach bo wiele osób by ci za to skapiszonowalo ryj
  • Odpowiedz
Hmmm no niemcy jako ostoja cywilizacji powinny nieść kaganek oświaty normalności i oświecenia mniej rozwiniętym rejonom


@Chodtok: No to wystarczałby zwykły status kolonii, np. Niemiecka Afryka Środkowoeuropejska, wzmocnionej działalnością jakiejś HAKATY 2.0. A nie od razu przyłączanie się do macierzy i niemieckie paszporty dla Podkarpacia i Podhala (choć wtedy może część Goralenvolku wyemigrowałaby na legalu do Chicago).
  • Odpowiedz
Hmmm no jak już wspominałem mi by w sumie na początek wystarczyło bezpośrednie połączenie z Mazowszem

No ale wciąż staram się wieżyć że niemal każdy zasługuje na godne życie i np obywatelstwo normalnego kraju

@tigletpilesarus:
  • Odpowiedz