Wpis z mikrobloga

Zawsze się zastanawiam, dlaczego dorośli faceci cieszą sie, ze ich różowy czekał z pierwszym razem do x miesiąca znajomosci. Przecież tutaj nie ma sie z czego cieszyć, raczej płakać, bo prawda jest taka, ze facet Nie jest dla nich pociągający i potem uprawiają z nim seks, tylko po to, aby rozładować napięcie. Nie wiem jak, można się wstrzymywać tyle z seksem. Znaczy, można, jak ktoś nas fizycznie nie pociąga ( ͡° ͜ʖ ͡°) Mnie było ciężko wytrzymać kilka tygodni, wiec nie wierze, ze dorosły człowiek może wygrać z pożądaniem i czekać wiele miesięcy. Nie ma chemii w takich związkach, to związki z rozsadku, z natura nie da się wygrać #oswiadczenie #zwiazki #rozowepaski #seks #takbylo
  • 84
@ODDITY: z jednej strony spoko i może masz racje, ale serio? nie potrafisz zapanować nad czymś takim? jest Ci ciężko zapanować nad tak podstawowym pożądaniem? chemia chemią, można się rozładować poprzez buziaczki, mizianki itd, a beniz into bagina może poczekać. dla mnie takie myślenie - muszę pociupciać i włożyć w coś mokrego/muszę poczuć parówę w środku bo inaczej nie będę zaspokojona jest trochę smutne. wiadomo, że z biegiem czasu apetyt rośnie
Zawsze się zastanawiam, dlaczego dorośli faceci cieszą sie, ze ich różowy czekał z pierwszym razem do x miesiąca znajomosci.

@ODDITY: Ogólnie się zgodzę, ale jeśli by różowa z nikim nigdy wcześniej nie była to inaczej to wygląda.
@ODDITY: jeśli założyły obie osoby, bądź jedna z nich, że nie chce wskakiwać do łóżka, bo np. takie ma zasady, bo nie jest pewna drugiej osoby, a znają się za krótko. bo nie chce zostać wyruchana i elo, bo się boi i nie jest pewna. Na początku związku dzieją się #!$%@? rzeczy. z jednej strony masz motylki i chcesz ruchać, ale z drugiej być może kiedyś ktoś Cię zranił.
Jeżeli obie
@ODDITY: Z perspektywy niedoświadczonego seksualnie to stwierdzam, że ja np. potrzebowałbym trochę czasu, poznać osobę, zbliżyć się. Jak w związkach w gimbazie, najpierw są "parą" przez jakiś czas typu kilka miesięcy a później dopiero etap seksów. Nie wiem, u mnie to też kwestia podejścia do ludzi i tak dalej, że nie jestem na tyle otwarty żeby po tygodniu znajomości pójść do łóżka z kimś. Potrzebuje takiego psychicznego zbliżenia i wtedy włącza
@consummatumest: weszłam ten związek eksperymentalnie ( ͡° ͜ʖ ͡°) teraz mam porównanie i wiem jak wyglada związek z pożądania, z miłości, a także w rozsadku i już raczej się nie pomylę.
@ODDITY: Właśnie w tym rzecz, że osobiście potrzebuje trochę czasu, niekoniecznie miesięcy ale jednak jakiegoś czasu na to, żeby to pożądanie sie pojawiło.Najpierw musiałbym kogoś poznać, zbliżyć się psychicznie i emocjonalnie. Wtedy jeśli obustronne to hulaj dusza. Ale to kwestia indywidualna. Nie wiem, nie każdy ma tak, że ma chęć ruchania 24h/7 i każdą nowo poznaną osobę chciałby zaliczyć jak najszybciej.