Wpis z mikrobloga

Zawsze się zastanawiam, dlaczego dorośli faceci cieszą sie, ze ich różowy czekał z pierwszym razem do x miesiąca znajomosci. Przecież tutaj nie ma sie z czego cieszyć, raczej płakać, bo prawda jest taka, ze facet Nie jest dla nich pociągający i potem uprawiają z nim seks, tylko po to, aby rozładować napięcie. Nie wiem jak, można się wstrzymywać tyle z seksem. Znaczy, można, jak ktoś nas fizycznie nie pociąga ( ͡° ͜ʖ ͡°) Mnie było ciężko wytrzymać kilka tygodni, wiec nie wierze, ze dorosły człowiek może wygrać z pożądaniem i czekać wiele miesięcy. Nie ma chemii w takich związkach, to związki z rozsadku, z natura nie da się wygrać #oswiadczenie #zwiazki #rozowepaski #seks #takbylo
  • 84
  • Odpowiedz
@ODDITY: spoko, tylko to co piszesz to nie ma sensu. Pożądanie to nie jest konstant. Niektórzy ludzie lubią zaczekać, żeby dobrze poznać partnera zanim się zaangażują - seks powoduje, że odczuwasz przywiązanie, nawet jeśli tak na prawdę nic cię z tym człowiekiem nie wiąże, tak działają hormony po seksie.
  • Odpowiedz
@ODDITY: najlepiej włazić do wyra każdemu typowi żeby nie było, że nie ma chemii, a później na starość zostaje już tylko adoptować koty i do końca życia wyklinać swoich (i nie tylko) bolców, bo faceci to #!$%@? i chcą tylko seksu XD #logikarozowychpaskow
  • Odpowiedz
@Bellie: Jak tak czytam co opka pisze to w sumie argumentami pasuje do takiej typowej lodziary z tindera xD Co pusczanie cipska kazdemu tłumaczy popedem i tylko gupki sie wstrzymuja ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@consummatumest: bo ludzie dziela sie na takich co

Najpierw miłosc/potem beniz

Najpierw beniz do japy/on jednak nie kochał faceci to swinie;///

Jak chcesz zeby facet cie szanował jak popusczas szpary tak szybko,sam sie spotykałem z wieloma różowymi i najbardziej odrzucało to jak rozowe sie podawały na tacy i nawet nie trzeba było ubiegac,na poczatku to fajne bo rucholisz ile chcesz,ale potem dochodzisz do wniosku ze w sumie oprocz segzy to nic
  • Odpowiedz
  • 1
@consummatumest:

z jednej strony spoko i może masz racje, ale serio? nie potrafisz zapanować nad czymś takim? jest Ci ciężko zapanować nad tak podstawowym pożądaniem?


Jest z kimś w związku. Po co ma panować nad tym pożądaniem i powstrzymywać się przez parę miesięcy?
  • Odpowiedz
dlaczego dorośli faceci cieszą sie, ze ich różowy czekał z pierwszym razem do x miesiąca znajomosci


@ODDITY: Tak się ma w wieku 16- do powiedzmy -22, 23 lat. Jak człowiek jest dorosły i dojrzały to rozumie, że czekanie dla zasady nie ma sensu. Owszem, warto się trochę poznać, choćby po to, żeby czuć się ze sobą swobodnie, a i sam seks jest wtedy fajniejszy. Na ogół na to potrzeba trochę czasu,
  • Odpowiedz
moze dlatego, ze nie jest #!$%@??


@Szimu: aha kolejny wykopowy ekspert, jak kobieta nie czeka 10 tygodni, albo lepiej do ślubu to jest #!$%@? xD

jak facet rucha na pierwszej randce to samiec alfa, co? xD

Obudź się bo się zesrałeś
  • Odpowiedz
@Amayor: bo czasami wchodzisz z kimś w związek po miesiącu znajomości i nie znasz tej osoby na tyle, żeby jej 2 dnia związku skoczyć do łóżka. każdy ma swoją dupę i robi z nią co chce. ja (i wiele innych osób) wolimy po prostu poczekać chwilę na przywiązanie psychiczne, poczcie bezpieczeństwa i te inne bzdety, bo czasami te motylki w brzuchu mogą przyćmić wszystko i po miesiącu związku okazuje się, że
  • Odpowiedz
  • 0
@consummatumest: właśnie opisałaś związek z rozsadku, a nie z pożądania. Jeśli trafi się na te "właściwa" osobe, to od początku czuje się, ze to to, nie trzeba czekać miesięcy czy tygodni.
  • Odpowiedz
@consummatumest:

ja (i wiele innych osób) wolimy po prostu poczekać chwilę na przywiązanie psychiczne, poczcie bezpieczeństwa i te inne bzdety


Ja to akurat rozumiem, bo osobiście podejrzewam że mi seks bez przywiązania psychicznego zwyczajnie w świecie nie sprawiałby przyjemności. Tyle tylko, że w moim przypadku prawdopodobnie również nie wystąpiłoby pożądanie przed poczuciem przywiązania psychicznego.

Ale jeśli u kogoś to pożądanie występuje to w zasadzie po co się hamować? Nawet jeśli po
  • Odpowiedz
@ODDITY: no okej, każdy ma swoje zasady. dla ciebie zasadą jest to, że takie zasady są głupie, a ja wolę poczekać. i nie mówię tutaj o roku czekania, tylko z miesiąc, dwa. jeśli koleś czeka z 5 miesięcy a wcześniej nie było żadnego lodzika to faktycznie troche dziwna i smutna sprawa. ale jeśli lodziki i pieszczoty pojawiają się regularnie, a sam seks trochę później to chyba nie jest tak źle, nie?
  • Odpowiedz
@consummatumest: No ok, ale po co czekać? Co to daje?
Pytam serio, bo mam w tym zero doświadczenia. Swojego męża poznałam mając 19 lat i w żadnym wypadku nie byłam wtedy dorosła, więc tak, czekałam. :D Ale w sumie w momencie kiedy już jest się doświadczonym i ma się te powiedzmy dwadzieścia parę lat, to jaki sens w czekaniu dla czekania?
  • Odpowiedz