Wpis z mikrobloga

Zawsze się zastanawiam, dlaczego dorośli faceci cieszą sie, ze ich różowy czekał z pierwszym razem do x miesiąca znajomosci. Przecież tutaj nie ma sie z czego cieszyć, raczej płakać, bo prawda jest taka, ze facet Nie jest dla nich pociągający i potem uprawiają z nim seks, tylko po to, aby rozładować napięcie. Nie wiem jak, można się wstrzymywać tyle z seksem. Znaczy, można, jak ktoś nas fizycznie nie pociąga ( ͡° ͜ʖ ͡°) Mnie było ciężko wytrzymać kilka tygodni, wiec nie wierze, ze dorosły człowiek może wygrać z pożądaniem i czekać wiele miesięcy. Nie ma chemii w takich związkach, to związki z rozsadku, z natura nie da się wygrać #oswiadczenie #zwiazki #rozowepaski #seks #takbylo
  • 84
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@ODDITY: Ty to w ogóle zwierzę jesteś i najważniejsza sama dla siebie. Jak jesteś w związku, poczujesz coś do innego to sru do kolejenego, bo nie wiesz jak można umieć się powstrzymać. Taki poziom zwierzątka właśnie, które tylko instynktami myśli, a nie wartościami. Jesteś tak samo płytka jak te twoje zarzutki
  • Odpowiedz
@ODDITY: z jednej strony spoko i może masz racje, ale serio? nie potrafisz zapanować nad czymś takim? jest Ci ciężko zapanować nad tak podstawowym pożądaniem? chemia chemią, można się rozładować poprzez buziaczki, mizianki itd, a beniz into bagina może poczekać. dla mnie takie myślenie - muszę pociupciać i włożyć w coś mokrego/muszę poczuć parówę w środku bo inaczej nie będę zaspokojona jest trochę smutne. wiadomo, że z biegiem czasu apetyt
  • Odpowiedz
  • 19
@consummatumest: jeśli dwie osoby czuja pożądanie, to po co maja się powstrzymywać? Chcą tego, a to taka sama potrzeba jak np potrzeba jedzenia. Chyba tego nie doświadczyłaś skoro mnie nie rozumiesz albo może doświadczyłaś tylko z jednej strony. Jeśli tylko jedna osoba czuje pożądanie, to owszem, łatwo się powstrzymywać.
  • Odpowiedz
Zawsze się zastanawiam, dlaczego dorośli faceci cieszą sie, ze ich różowy czekał z pierwszym razem do x miesiąca znajomosci.

@ODDITY: Ogólnie się zgodzę, ale jeśli by różowa z nikim nigdy wcześniej nie była to inaczej to wygląda.
  • Odpowiedz
@ODDITY: jeśli założyły obie osoby, bądź jedna z nich, że nie chce wskakiwać do łóżka, bo np. takie ma zasady, bo nie jest pewna drugiej osoby, a znają się za krótko. bo nie chce zostać wyruchana i elo, bo się boi i nie jest pewna. Na początku związku dzieją się #!$%@? rzeczy. z jednej strony masz motylki i chcesz ruchać, ale z drugiej być może kiedyś ktoś Cię zranił.
Jeżeli obie osoby nie mają oporów to droga wolna, ale zastanawiasz się w tym wpisie dlaczego jedna osoba się wstrzymuje. No może właśnie dlatego, że chce być bardziej pewna danej osoby, chce ją lepiej poznać, poczuć się bezpiecznie.
Jeśli chcesz mnie teraz besztać, że współczujesz moim niebieskim, że muszą czekać to jest wiele opcji na rozładowanie napięcia niż beniz into bagina.

Widze, że już tu znów poszła analiza lvl hard i tak, nie wskakuję ludziom do łóżka tylko dlatego, że mi się podobają xd
Tak, nigdy nie doświadczyłam przygodnego seksu z osobą, która tylko ładnie wyglądała. Muszę być pewna i zakochana, żeby do czegoś doszło. I to nie wiąże się z tym, że dana osoba mi się
  • Odpowiedz
@ODDITY: Z perspektywy niedoświadczonego seksualnie to stwierdzam, że ja np. potrzebowałbym trochę czasu, poznać osobę, zbliżyć się. Jak w związkach w gimbazie, najpierw są "parą" przez jakiś czas typu kilka miesięcy a później dopiero etap seksów. Nie wiem, u mnie to też kwestia podejścia do ludzi i tak dalej, że nie jestem na tyle otwarty żeby po tygodniu znajomości pójść do łóżka z kimś. Potrzebuje takiego psychicznego zbliżenia i wtedy
  • Odpowiedz
  • 7
@MrSknerus: Ty chyba nie doświadczyłeś obustronnego pożądania. Nie masz pojecia jakie to silne i piękne uczucie. Nikt o zdrowych zmysłach nie będzie wtedy czekał kilku miesięcy
  • Odpowiedz
  • 0
@consummatumest: weszłam ten związek eksperymentalnie ( ͡° ͜ʖ ͡°) teraz mam porównanie i wiem jak wyglada związek z pożądania, z miłości, a także w rozsadku i już raczej się nie pomylę.
  • Odpowiedz
@ODDITY: Właśnie w tym rzecz, że osobiście potrzebuje trochę czasu, niekoniecznie miesięcy ale jednak jakiegoś czasu na to, żeby to pożądanie sie pojawiło.Najpierw musiałbym kogoś poznać, zbliżyć się psychicznie i emocjonalnie. Wtedy jeśli obustronne to hulaj dusza. Ale to kwestia indywidualna. Nie wiem, nie każdy ma tak, że ma chęć ruchania 24h/7 i każdą nowo poznaną osobę chciałby zaliczyć jak najszybciej.
  • Odpowiedz
@Szimu: @Ambiwalentnik: macie niskie libido i nie potraficie się bawić, nie ma większej przyjemności niż dać przyjemność osobie która lubimy.
Dlatego najlepiej mieć 2 chłopaków i dziewczynę jednocześnie ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz