Wpis z mikrobloga

Zawsze się zastanawiam, dlaczego dorośli faceci cieszą sie, ze ich różowy czekał z pierwszym razem do x miesiąca znajomosci. Przecież tutaj nie ma sie z czego cieszyć, raczej płakać, bo prawda jest taka, ze facet Nie jest dla nich pociągający i potem uprawiają z nim seks, tylko po to, aby rozładować napięcie. Nie wiem jak, można się wstrzymywać tyle z seksem. Znaczy, można, jak ktoś nas fizycznie nie pociąga ( ͡° ͜ʖ ͡°) Mnie było ciężko wytrzymać kilka tygodni, wiec nie wierze, ze dorosły człowiek może wygrać z pożądaniem i czekać wiele miesięcy. Nie ma chemii w takich związkach, to związki z rozsadku, z natura nie da się wygrać #oswiadczenie #zwiazki #rozowepaski #seks #takbylo
  • 84
@Ambiwalentnik ale się posrałeś :). Oprócz stania się mężczyzna pora zmienić gacie. I przestać tak się przejmować rzeczami pisanymi przez internet. A i wyobraź sobie że nie interesuje mnie jakakolwiek obelga jaką sobie tam wymyślisz. Próbuj nadal być istotny ( ͡º ͜ʖ͡º)
@Albertucci: posrałeś to ty sie, jak musiałeś zareagowac na 2 moje komentarze cipo i nawet merytorycznie sie nie odniesc. jestes płytki jak brodzik dla dzieci

Próbuj nadal być istotny ( ͡º ͜ʖ͡º)


ty nawet nie probujesz bo wiesz ze jestes małym, pyskatym gównem. i jak, urus po twoich tanich tekstach spod budki z piwem? sprawdz w gaciach bo jaj to tam brakuje, choc bardziej mozgu
@Ambiwalentnik nie dość że jesteś strasznym mizoginem to w dodatku strasznie brzydko się wyrażasz o innych. Nadepnąłem na stary odcisk się zdaje. Ale spokojnie, okres buntu mija. Chyba że jesteś tym typowym man-child to wtedy mam złe wieści ( ͡º ͜ʖ͡º). No i zluzuj, późno już, pora spać, złożyć główkę do snu i odpocząć od negatywnych myśli.