Wpis z mikrobloga

Zawsze się zastanawiam, dlaczego dorośli faceci cieszą sie, ze ich różowy czekał z pierwszym razem do x miesiąca znajomosci. Przecież tutaj nie ma sie z czego cieszyć, raczej płakać, bo prawda jest taka, ze facet Nie jest dla nich pociągający i potem uprawiają z nim seks, tylko po to, aby rozładować napięcie. Nie wiem jak, można się wstrzymywać tyle z seksem. Znaczy, można, jak ktoś nas fizycznie nie pociąga ( ͡° ͜ʖ ͡°) Mnie było ciężko wytrzymać kilka tygodni, wiec nie wierze, ze dorosły człowiek może wygrać z pożądaniem i czekać wiele miesięcy. Nie ma chemii w takich związkach, to związki z rozsadku, z natura nie da się wygrać #oswiadczenie #zwiazki #rozowepaski #seks #takbylo
  • 84
  • Odpowiedz
@Amayor: Wydaje mi się, że większość kobiet czeka głównie z powodu tego, że się boi wpadki, albo, że miała wcześniej z jednego partnera. Jakikolwiek byłby powód - jest okej, ale wątpię, że jakaś kobieta odwlekałaby seks tylko dlatego, bo jej partner nie pociąga fizycznie. To byłoby głupie być w związku z kimś na widok którego nie leci Ci kisiel po nogach xD Fizyczność to podstawa w takich relacjach.
  • Odpowiedz
  • 0
@consummatumest: nie, większość kobiet czeka, bo nie trafił się nikt do kogo by czuły pożądanie, a kobiety się bardzo boja samotności i częściej wybierają bezpieczna przystań
  • Odpowiedz
@ODDITY: ale macie #!$%@? problemy na tym wykopie, szybkość dania dupy w związku ja #!$%@? XDDDD CO TO #!$%@? ZA RÓŻNICA #!$%@? MNIE OBCHODZI CZY MONIKA DAŁA MAĆKOWI PO 2 TYGODNIACH CZY PO 3 MIESIĄCACH JAKIE TO MA ZNACZENIE LUDZIE

i jedna strona bedzie #!$%@?ć o tym że facet nie jest pociągający dlatego nie daje szybko

a druga że dawanie szybko to bycie #!$%@? xDD

Z #!$%@? NA ŁBY SIĘ POZAMIENIALIŚCIE?
  • Odpowiedz
@consummatumest: jesteśmy zwierzętami, ej.
Ale racja, trzeba nad sobą panować. A nie, że pocohdzimy 2 miesiące i ruhaj mnie, bo poczebuje gutaza. Niech się trafi seks w trakcie owulacji i będzie potem kwik, bo on mi sie już nie podoba, a jestem w ciąży z nim i co mam robić?

OPka powinna chyba zakupić nowy wibratoren, bo ją coś swędzi.
Z resztą, każdy postępuje wg swojego systemu wartości, więc nie rozumiem
  • Odpowiedz
  • 0
@ODDITY btw to podzielam Twoje zdanie. Nie mówię tutaj żeby się ruchać z każdym kto się podoba, ale jeżeli jest chemia i porządnie to po co czekać
  • Odpowiedz
mam nadzieję że to niskiej jakości bait. Pora wyjść ze swojej ładnie ułożone bajki dzieciaczku i stać się mężczyzna w prawdziwym świecie.


@Albertucci: te ułomku, oprocz obrażania umiesz cos merytorycznego napisac? w pysku silny jestes, ale nie bo jsie, tez umiem takie rzeczy. albo w sumie boj sie, bo pora stac sie mezczyzna a nie taka cipcią jaką jesteś. kto z nas wygral pojedynek na gównosłowa pajacu?
  • Odpowiedz