Wpis z mikrobloga

Postanowiłem wrzucić swoje 5 groszy do wpisu @PomidorovaLova w którym twierdzi, że laski nie lecą na erazmusów a to wszystko tylko "mit Alvaro" jest ( ͡º ͜ʖ͡º)

No więc tak. Mieszkałem przez 1,5 roku z portugalczykiem, który bajerował loszki na #tinder. Nazwijmy go Alvaro.
Koleś do rany przyłóż. Nawet naczynia po mnie zmywał jak się gdzieś spieszyłem i sam z siebie na chacie sprzątał taki był "grzeczny". Sam o sobie mówił jak z nim o tych wszystkich towarach gadałem, że on totalnie nie rozumie dlaczego ma takie powodzenie w polsce gdy w portugalii musiał się mega starać. Brać laski do restauracji, chodzić z nimi na spacery, nauczyć się tańczyć, gotować itd. bo jak sam o sobie mówił był totalnie przeciętny jak na portugalskie warunki.

A w Polsce? #!$%@? mać.
Alvaro potrafił przeruchać do 4 nowych lasek na tydzień we Wrocławiu z tindera. #!$%@? 4 nowe dupy, rozumiecie? Miał chyba z 10-15 takich, z którymi krócej lub dłużej się spotykał na fwb aż któraś chciała coś więcej i wtedy to kończył. Reszta lasek była na raz, maks 2.
Wyglądało to tak, że albo od razu brał je do nas na chatę, robił obiad, częstował winem i szli na górę do jego pokoju - a zdarzyła się taka jedna słodka brunetka, którą w wakacje wieczorem brał na balkonie ( ͡ ͜ʖ ͡) - albo najpierw spotykał się z nimi na spacer, a potem zapraszał do siebie. To samo było na klubach. Alvaro mi mówił, że nigdy w portugalii nie miał tak, że dziewczyny do niego podchodziły i same brały do tańca. A tutaj miał tak od pierwszego razu jak poszedł na kluby ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Także gadanie, że "mit Alvaro to zwykła bujda wymyślona przez stulejarzy" to nie żaden mit tylko fakt. Jak sam bohater tej historii stwierdził "Wydaje mi się, że polskie dziewczyny chcą spróbować czegoś egzotycznego i dlatego sprawy wyglądają tak, a nie inaczej".

Aaa no i żeby nie było. Te laski, które Alvaro wyrywał to były w większości solidne 8ki, a czasami 9tki i 10tki. Zdarzały się też oczywiście 6ki i 7ki ale rzadziej.
Aa no i koleś pracował w jednej z korpo w teamie 6 albo 7 portugalczyków. Jeden z nich miał żonę. Jeden dziewczynę, a reszta się tutaj bawiła tak jak on ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Tak więc to nie jest żaden mit, ale fakt i tyle. Oczywiście są dziewczyny, które z automatu odrzucają czarnoskórych czy innych erasmusów ale to, że autorka wpisu tak ma nie oznacza, że ogół kobiet tak ma. A być może jest wręcz przeciwnie.

#wroclaw #erasmus #tinder #logikarozowychpaskow #takaprawda #rozowepaski
źródło: comment_R50WVno5qm3dFQvIT6LiiPvGMXOzs4px.jpg
  • 128
@lifapek: Prawda jest taka, że na ogół kobiety mają łatwiej o seks i o ile nie są kaszalotami ważącymi 80kg+ to zawsze znajdą sobie jakiegoś faceta, z którymi mogą odbyć stosunek. I tu nie chodzi o przypisywaniem kobietom łatki dziwek, tylko o to, że to one są zdobywane przez mężczyzn, a nie odwrotnie (zazwyczaj). Dlatego to o kobietach łatwiej powiedzieć, że dają dupy na lewo i prawo, #!$%@?ą się i są
@lifapek: No ale to jest uwarunkowane genetycznie. Wróćmy do czasów, gdzie były 2 tryby życia - osadniczy i koczowniczy. No więc kobiety, które żyły w skupisku osadniczym, były znudzone facetami, których widuje w swoim powiedzmy plemieniu na codzień. Jak spotykały takiego "alvaro" który wyróżnia się i jest inny od tych samców ze swojego stada od razu uznawały go za coś nowego, interesującego i atrakcyjnego. Podczas ewolucji wiele się zmieniło w mózgach
@lifapek: przypomniało mi się jak lata temu byłem z czarnym kumplem w klubie. Ja podbiłem do różowej, zagaduje, tańczę z nią, mamy już razem wychodzic. Nagle podbija mój ciemny kolega ona "my się nie znamy, chodź zatańczymy" i po chwili już z nim w ślimaka uderzyła i ostatecznie to on ja ukul. Mi urabianie zajęło godzinę jemu jednen kawałek Rihanny
a próbował któryś z was zachować się jak ten alwaro? Na spacer a potem zaprosić do domu? Bo z moich doświadczeń wynika że wcale nie jest tak mało kobiet które się na to nie zgadzają.


@stassma: Jak mogliśmy o tym zapomnieć, #!$%@? ;/

sam sobie odpowiedziałeś, jest miły uprzejmy, lubi tańczyć i gotować xd pewnie traktuje je dobrze, szacunkiem i miło i na pewno jest przystojny.


@RustyJames: Nie wiedzieliśmy, że
@lifapek Przez kilka lat mieszkałem w akademiku z ziomkiem z Mozambiku. Średnio dwie laski tygodniowo zostawały u niego na noc. Za każdym razem nowe. Kiedyś przy piwie przyznał się, że u siebie spał tylko z dwoma dziewczynami, a w Polsce po pół roku stracił rachubę ( ͡ ͜ʖ ͡)

Dodam tylko, że nie był jakimś modelem, z charakteru też raczej normik, a obracał laski na poziomie 7-10.
@lifapek: też mam kumpla Portugalczyka i dokladnie to samo... W wielu przypadkach sam byłem swiadkiem jakie tandetne teksty czy zachowania, gdzie Polak dostałby po ryju nasze Polki akceptują i lądują w łóżku...

A ile rogów przyprawił mężom i chłopakom tych dziewczyn? Co trzecia to laska w poważnym związku była.

Sam Portugalczyk jakoś super nie wyglądał. Bardzo przypomina oryginalnego Ronaldo z rysów twarzy, ale jest szczuplejszy, czyli naprawdę #!$%@? nic specjalnego. I
@lifapek potwierdzam mit Alvaro istnieje i ma sie bardzo dobrze. Podam moze dwa przyklady. Mieszkalam i pracowałam przez chwile z jednym meksykancem, z wygladu taki typowy w sumie Alvaro-laluś. Potrafil ruchac do trzech dup w przeciągu jednej nocy :D najlelsze bylo jak sie w tym wszystkim gubil i na przykład bzikajac z jednym rozowym zapomnial, ze drugi z ktorym sie umowil czeka na niego dwa pietra nizej :D drugi przyklad to jak
@lifapek: przecież to normalne że:
a) kobieta wybierze bardziej atrakcyjnego partnera seksualnego
b) kobieta wybierze genetycznie różnego od siebie partnera seksualnego
@Gaston_Godin heh, no niestey. Mam koleżankę której mąż pracuje za granicą. Wjeżdża na miesiąc, a potem wraca na miesiąc. I ona właśnie idzie w tango z obcokrajowcami, bo w mieście jej partner jest dosyć znany, więc jest szansa, że trafiłaby na jakiegoś jego kolegę, albo kogoś kto z nim pracował. A tak to wyrywa gości, najczęściej Anglików którzy przyjechali na weekend ()
@Pawlikowski-33: wszystkie twoje wpisy są w tym stylu i płaku płaku, że jesteś wysoki, przystojny ale niestety nie masz silnej linii szczęki, i masz "kartoflaną polską twarz" i dlatego żadna cię nie chce. Podpowiem ci kolego to nie te wady są twoją słabą stroną tylko twoje #!$%@?, którego nie widzisz.

A wracając do tematu to ten komentarz wyczerpuje temat https://www.wykop.pl/link/2066960/comment/22243094/#comment-22243094
źródło: comment_OwLb8RsAUwi4CDTPPk8Mp1MG0RGfpXxb.jpg
@szakuu ale jesteś płytki xD i pewnie całej historii nie opowiadasz więc wychodzisz na uuu biednego chłopczyka co mu babą dupy nie chce dać. Jak (patrząc jak się o nich wypowiadasz) traktujesz je przedmiotowo a i wrzucasz do jednego worka to nie dziwię się że sytuacja jest taka jaka jest xD buuuuu, ja się wymuskalem na 8/10 a ta pinda mi dupska nie chce dać buuu
@mandrake0 człowieku, płytkie to jest 3/4 bab w naszym kraju. Facet wygląda dobrze, kształci się, każde wakacje #!$%@? na swoją i wspólna przyszłość, 4 zera oszczędności lvl 25, praca, dom pies, resztę przeczytałeś u góry. Sorry ale jeśli kobiety nie potrafią docenić wsparcia, ciepłego obiadu podstawanego pod nos po pracy, a do tego uprzatnietego mieszkania itd. To coś jest nie halo, każda nawet obca kobietę traktuje szczególnie i delikatnie. Argumenty przeciw? Zarzucono
a próbował któryś z was zachować się jak ten alwaro? Na spacer a potem zaprosić do domu? Bo z moich doświadczeń wynika że wcale nie jest tak mało kobiet które się na to nie zgadzają. Chociaż może wy jesteście brzydcy ( ͡ ͜ʖ ͡)


@stassma: Ja próbowałem wiele razy i na różne sposoby i krew w piach xD