Wpis z mikrobloga

Postanowiłem wrzucić swoje 5 groszy do wpisu @PomidorovaLova w którym twierdzi, że laski nie lecą na erazmusów a to wszystko tylko "mit Alvaro" jest ( ͡º ͜ʖ͡º)

No więc tak. Mieszkałem przez 1,5 roku z portugalczykiem, który bajerował loszki na #tinder. Nazwijmy go Alvaro.
Koleś do rany przyłóż. Nawet naczynia po mnie zmywał jak się gdzieś spieszyłem i sam z siebie na chacie sprzątał taki był "grzeczny". Sam o sobie mówił jak z nim o tych wszystkich towarach gadałem, że on totalnie nie rozumie dlaczego ma takie powodzenie w polsce gdy w portugalii musiał się mega starać. Brać laski do restauracji, chodzić z nimi na spacery, nauczyć się tańczyć, gotować itd. bo jak sam o sobie mówił był totalnie przeciętny jak na portugalskie warunki.

A w Polsce? #!$%@? mać.
Alvaro potrafił przeruchać do 4 nowych lasek na tydzień we Wrocławiu z tindera. #!$%@? 4 nowe dupy, rozumiecie? Miał chyba z 10-15 takich, z którymi krócej lub dłużej się spotykał na fwb aż któraś chciała coś więcej i wtedy to kończył. Reszta lasek była na raz, maks 2.
Wyglądało to tak, że albo od razu brał je do nas na chatę, robił obiad, częstował winem i szli na górę do jego pokoju - a zdarzyła się taka jedna słodka brunetka, którą w wakacje wieczorem brał na balkonie ( ͡ ͜ʖ ͡) - albo najpierw spotykał się z nimi na spacer, a potem zapraszał do siebie. To samo było na klubach. Alvaro mi mówił, że nigdy w portugalii nie miał tak, że dziewczyny do niego podchodziły i same brały do tańca. A tutaj miał tak od pierwszego razu jak poszedł na kluby ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Także gadanie, że "mit Alvaro to zwykła bujda wymyślona przez stulejarzy" to nie żaden mit tylko fakt. Jak sam bohater tej historii stwierdził "Wydaje mi się, że polskie dziewczyny chcą spróbować czegoś egzotycznego i dlatego sprawy wyglądają tak, a nie inaczej".

Aaa no i żeby nie było. Te laski, które Alvaro wyrywał to były w większości solidne 8ki, a czasami 9tki i 10tki. Zdarzały się też oczywiście 6ki i 7ki ale rzadziej.
Aa no i koleś pracował w jednej z korpo w teamie 6 albo 7 portugalczyków. Jeden z nich miał żonę. Jeden dziewczynę, a reszta się tutaj bawiła tak jak on ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Tak więc to nie jest żaden mit, ale fakt i tyle. Oczywiście są dziewczyny, które z automatu odrzucają czarnoskórych czy innych erasmusów ale to, że autorka wpisu tak ma nie oznacza, że ogół kobiet tak ma. A być może jest wręcz przeciwnie.

#wroclaw #erasmus #tinder #logikarozowychpaskow #takaprawda #rozowepaski
lifapek - Postanowiłem wrzucić swoje 5 groszy do wpisu @PomidorovaLova w którym twier...

źródło: comment_R50WVno5qm3dFQvIT6LiiPvGMXOzs4px.jpg

Pobierz
  • 128
@lifapek: znajomy jeszcze z uczelni pracuje w firmie it, która wysyła go do klienta na pobyty kilkumiesięczne do klienta w Meksyku. chłopak miły, sympatyczny, dość mądry i inteligentny, ale najbardziej urodziwy to on nie jest.
i co?
Meksykanki go uwielbiają, bo jest taką egzotyką z Europy.
nie wiem czy ma takie branie jak wspomniany "Alvaro", ale ma branie, a w Polsce nie miał w ogóle (chyba, że się bardzo krył i
@lifapek: to akurat dość oczywiste, że ludziom (niezależnie od płci!) podoba się egzotyka, a przynajmniej chcieli by jej spróbować. Wiec nic dziwnego, że pedrik ma w Polsce powodzenie u kobiet.

Z drugiej strony jest dokładnie tak jak pisze @stassma: jak jesteś ładny to nie będziesz miał problemu.
@Pawlikowski-33 178cm, brunet z zarostem, lekki brzuszek i chude ręce. Jakieś 7/10 może 7,5. Ciężko mi ocenić bo mało widziałem Portugalczykow chociaż do np ich piłkarzy to się nie umywa a co?
@lifapek: Studiowałem po angielsku, było u nas w grupie sporo erasmusów. Często się chwalili I cieszyli jak w Polsce im jest łatwo zaruchać. Jeden nawet się przyznał, że tylko po to tu przyjechał, bo kumpel był tu wcześniej I mu opowiadał jak jest. Do tego widać było jak dziewczyny z grupy na nich reagują. Oczywiście nie wszystkie, tutaj musze przyznać, że zwykłe, normalne dziewczyny, nie reagowały na nich jakoś bardziej entuzjastycznie.
@lifapek: Ale tego nie można tak generalizować, niektórym kobietom będą się podobać ich "egzotyka", innym z kolei nie. Trudno stworzyć jakąkolwiek regułę, to samo tyczy się jakichkolwiek upodobań kobiet, jedne wolą wysokich, inne niekoniecznie. Tak samo działa to w drugą stronę, nie ma reguły "takie kobiety podobają się wszystkim mężczyznom".

Przy okazji, oni tutaj są "egzotyczni", zaś my jesteśmy tam :) Raz pojechałam z koleżankami na wakacje do Barcelony i nigdy
@lifapek: Ja dodam swoje pięć groszy bo jestem na Erasmusie w Portugalii właśnie, wcześniej byłem w Turcji. I co powiem, Portugalki ogólnie są dość.... trudne. I to serio. Dla Portugalczyków, i zazwyczaj dla obcokrajowców jeszcze bardziej. Nie są też jakieś wybitnie ładne (średnie bym powiedział a lubię południowy typ). I dobrze o ile jakiegoś szału nie ma, i fakt zazwyczaj trzeba się 2-3 razy spotkać, samemu zagadać itd to nie widzę
w Polsce też się da tylko jest trudniej. Mam takiego kumpla nazwijmy go Adamem, zęby bielusieńkie, kurtka skórzana trochę taki polski Tom Cruise z wyglądu, całe gimnazjum miał problemy z dziewczynami zajął się tematykom PUA i już mniej wiecej od liceum a na studiach to już w ogolę ruchał co popadnie. Laski same do niego dzwoniły, zabierały go z mieszkania do siebie potem snu snu i odstawiały go zadowlone... taki to pożyje