Wpis z mikrobloga

MÓJ TATA ZOSTAŁ WICEMISTRZEM EUROPY W BRAZYLIJSKIM JU JITSU! :D

Pijcie ze mną kompot i dajcie mu parę plusów. Ma 50 lat, od kwietnia jest na emeryturze (mundurówka, stopień Majora) i stwierdził, ze musi znaleść sobie hobby. Po 7 miesiącach zdobył tytuł mistrza polski i złoty medal a po 10 miesiącach srebro na Mistrzostwach Europy w Lizbonie (dziś). Jest dla mnie niesamowitym autorytetem jesli chodzi o samozaparcie, ciężką pracę, dążenie do celu i przykładem niesamowicie silnego charakteru. Wy plusujcie a ja mu pokażę ten wpis po powrocie i powiem, ze cała elita internetu trzymała za niego kciuki (i będzie na następnych zawodach) ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#sport #bjj #sportywalki oraz #mirkokoksy bo sylwetką zawstydza młodszych od siebie (w tym mnie ( ͡° ʖ̯ ͡°) )

źródło: comment_bB0UNXQnSJrOilEhbQBTrxkEHTjMDcOP.jpg
  • 220
@elmo141: może coś jest w genach jakieś korzenie... a może to brak umiejętności cieszenia się z małych sukcesów...

Przez mały - rozumiem nie najlepszy. Wiem jak wielkim sukcesem jest być wicemistrzem Europy.
Ma 50 lat, od kwietnia jest na emeryturze (mundurówka, stopień Majora) i stwierdził, ze musi znaleść sobie hobby. Po 7 miesiącach zdobył tytuł mistrza polski i złoty medal a po 10 miesiącach srebro na Mistrzostwach Europy w Lizbonie


@Hubstein: super, że mu się udało ale to też pokazuje bezsens wcześniejszych emerytur dla mundurówki. To poprostu niesprawiedliwy przywilej a jak widać tato jeszcze w super formie (i bardzo dobrze) więc ta emerytura
@Hubstein: Jak mnie denerwuje ten trzask pękających dup. Gościu mając 50 lat nie dość, że trenuje codziennie, to jeszcze #!$%@? do Lizbony na ME i robi blachę. Ale zaraz elita Wykopu się odpala:

"WTF, ma niebieski pas więc co to za wyczyn"

"50 lat to pewnie walczył w masters 16, medale liczą się tylko w adultach"

"Ta kategoria pewnie nie była dobrze obstawiona, dopóki nie miał 665 przeciwników w drabinkach to
@arturccc: tam #!$%@?. gornik to chociaz sie ubrudzi i jest wieksze pradopodobienstwo ze zginie niz taki zolnierz. a zolnierz? do roboty na rano na 8h. od pon do pt. jakies sluzby cos to ekstra platne. 13nastka. mundurowka. dodatki. tak jak mowisz system jest chory.