Wpis z mikrobloga

kiedy jesteś chory, ale musisz iść do szkoły żeby nie z----c 100% frekwencji xDD wiem ze to głupie proszę mnie nie linczować
#gimbaza
  • 159
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@guliwer123 Mieliśmy w klasie w licbazie takiego jednego typka, co chyba dotykał się co wieczór myśląc o swojeh stuprocentowej frekwencji. Uczniem był kiepskim, większość lekcji przesypiał, ale stówka była.
Raz chyba nawet nie pojechał do szpitala do jego matki jak miała wypadek, bo nie chciał zawalać obecności. ( _)
  • Odpowiedz
- Nadgodziny. Przy nowej podstawie programowej i likwidacji gimnazjów, niektóre klasy 7-8, szczególnie te dwujęzyczne, mają po 43 i więcej godzin w tygodniu


@markhausen: 3 technikum - 37 godzin tygodniowo xd
  • Odpowiedz
brawo! na koniec roku szkolnego dostaniesz książkę, albo jakiekolwiek inne g---o, a w życiu żaden pracodawca nie spojrzy nawet na Twoje świadectwo z gimbazy (chyba, że tu zakończysz naukę).


@Kradzione_Konto: nie wszystko się kręci wokół pracy, OP chciał zrealizować postawiony sobie cel, to go zrealizował będzie miał 100% frewkwencji i będzie miał jakiśtam powód do dumy, wstuka kolejny achievement. W szkole kształtujesz też charakter, a to że ktoś jest uparty
  • Odpowiedz
@guliwer123: hah też tak robiłam, całe liceum 100% frekwencji i tylko dyplomy się teraz kurzą w szafce xd w pracy już tak nie robię, lepiej iść na kilka dni na zwolnienie niż zarażać innych ( ͡° ʖ̯ ͡°)
  • Odpowiedz