Wpis z mikrobloga

dzisiejszy dzień obfituje w wiele niesamowitych mądrości, więc prezentuję kolejne niezawodne porady dla #niebieskiepaski. pamiętajcie, że:

1. Nie wolno wiązać się z kobietą, która nie jest dziewicą

2. szmacenie się na studiach = imprezowanie na studiach


miejcie to na uwadze wchodząc w związki, bo inaczej skończycie jako beta provider dla jakiejś karyny z ogromnym przebiegiem w wieku 24 lat, dla której będziecie tylko bezpieczną przystanią po wielu latach seksualnych szaleństw

źródło

#codziennymizoginizm #shitwykopsays #stulejacontent #logikaniebieskichpaskow
  • 197
  • Odpowiedz
fakty są takie że dziewica prędzej zostawi faceta niż nie dziewica bo będzie się chciała przekonać jak to jest z innymi


@snowball666: statystki mówią inaczej

nie dziewica będzie już wiedzieć i jak jej będzie odpowiadał obecny niebieski to nie będzie miała potrzeby próbować z innymi


@snowball666: jaka jest szansa, że obecny będzie lepszy od np. 10 pozostałych? co jeśli wcześniej miała murzyńskiego księcia z wielką knagą i żaden
  • Odpowiedz
@whiteglove: Nie no dobra ja to się nie odzywam już. Świat nie jest nudny bo jest zróżnicowany, a jakbyśmy byli wszyscy tacy sami to patrz pierwsze. Można znajdzie w końcu swoją szarą myszkę, która zachowa dla niego wianuszek do ślubu i będą żyli w rodzinnym szczęściu.
@alh3: Good luck. Pozdrawiam i nieirocznicznie życzę powodzenia w szukaniu.
  • Odpowiedz
@snowball666: jaka jest szansa, że obecny będzie lepszy od np. 10 pozostałych? co jeśli wcześniej miała murzyńskiego księcia z wielką knagą i żaden nigdy nie będzie lepszy?


@merdett: wtedy może go nauczyć i obydwoje będą lepsi w te gry. Chyba że on jest niepewnym siebie amatorem i to czego potrzebuje to poklepania po pleckach a nie fajnego seksu.

Dodatkowo większa ilość partnerów daje więcej wiedzy o ciele i
  • Odpowiedz
@whiteglove
@kwasnydeszcz z moją obecną żoną jestem od liceum czyli ponad 11 lat. Nie wyobrażam sobie żeby ktoś inny wcześniej w niej byl to obrzydliwe :D Większość ustawionych moich znajomych również myśli podobnie. Po co mi żona i aktualnie matka dzieci która walila sie z innymi...
  • Odpowiedz
@alh3: nie, i faceci, i kobiety mają różnych partnerów zanim w ogóle zechcą wiązać się na dłużej. I tak, różnorodność pomaga w nauce rzemiosła ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Co ty z tymi prostytutkami masz XD Nie byłeś na studiach czy coś?
  • Odpowiedz
@manipulacja:
czyli jak kobieta daje dupy komu popadnie a później chce zakładać rodzinę to wszystko jest ok a jak facet chodzi do prostytutki żeby nabrać doświadczenia a później chce zakładać rodzinę to jest hurr durr przegryw? gdzie tu logika.
  • Odpowiedz
@alh3: Nie pijesz alkoholu - szanuję mocno - ale co wartościowego możesz TY dać kobiecie? Bo jeżeli takimi tekstami karmisz osoby z którymi się widujesz, to ja bym z grzeczności opuścił cię dopiero po 10 minutach rozmowy...

Jakieś ciekawe hobby? Rozmowa o czymś poza tym, że populacja dziewczyn składa się głównie z dziwek? Co cię odróżnia od nudnego gościa z którym chyba nikt nie chciałby się związać?
  • Odpowiedz
@alh3: niech sobie chodzi jak chce xd Nie różnicuję względem płci, mamy takie same prawa. Z resztą jest różnica między dawaniem dupy albo ruchaniem innej co imprezę, a między nie traktowaniem seksu jak tabu i utrzymywaniu luźnych relacji z zaufanymi ludźmi.

Kolega naprawdę chyba teoretyk, nie dostrzegasz masy niuansów i za bardzo skupiasz się na hehe ruhaniu
  • Odpowiedz
@miczal:

ale co wartościowego możesz TY dać kobiecie?

pieniądze, wysportowane ciało, podróże, rozmowa o czymkolwiek np. hitlerze czy kuchni, rozwijanie razem jakichś zainteresowań...
  • Odpowiedz
@miczal:


ale co wartościowego możesz TY dać kobiecie?
pieniądze, wysportowane ciało, podróże, rozmowa o czymkolwiek np. HITLERZE czy kuchni, rozwijanie razem jakichś
  • Odpowiedz