Wpis z mikrobloga

dzisiejszy dzień obfituje w wiele niesamowitych mądrości, więc prezentuję kolejne niezawodne porady dla #niebieskiepaski. pamiętajcie, że:

1. Nie wolno wiązać się z kobietą, która nie jest dziewicą

2. szmacenie się na studiach = imprezowanie na studiach


miejcie to na uwadze wchodząc w związki, bo inaczej skończycie jako beta provider dla jakiejś karyny z ogromnym przebiegiem w wieku 24 lat, dla której będziecie tylko bezpieczną przystanią po wielu latach seksualnych szaleństw

źródło

#codziennymizoginizm #shitwykopsays #stulejacontent #logikaniebieskichpaskow
  • 197
  • Odpowiedz
Wolisz dziewicę, bo masz nadzieję, że nie zauważy twoich ewentualnych wad, braku doświadczenia, że będzie ci wierna po wsze czasy? :D


@whiteglove: prawda jest dużo bardziej przykra - oni wolą (a raczej woleliby) dziewice, ponieważ kobieta jest dla nich przedmiotem, a nie człowiekiem i dlatego rozpatrują ją w kategoriach używana/nieużywana.
  • Odpowiedz
@alh3: ziomku nie chciałbym żyć w cywilizacji jaką sobie wyobrażasz. Masz skrzywiony pogląd na świat

No ale jak wjechałeś z rozmowami o Hitlerze XDDD #!$%@? piękne

Nic nie jest warte to co wymieniłeś, to są w sumie podstawy do życia w społeczeństwie xD
  • Odpowiedz
@alh3:

pieniądze, wysportowane ciało, podróże, rozmowa o czymkolwiek np. hitlerze czy kuchni, rozwijanie razem jakichś zainteresowań...


xdddd, twoim głównym hobby jest przecież #!$%@? smutów pod #przegryw na wykopie, zajebista partia nie ma co
  • Odpowiedz
@manipulacja:
nie wierzyłem w steki bzdur relacji damsko-męskich dopóki sam nie zacząłem kogoś szukać. Później nawet z ciekawości założyłem konto na portalu randkowym na brzydką dziewczynę i tak naprawdę nie musiałem nic robić, żeby umówić się na randkę z kimkolwiek. Życie różowych jest niesamowicie proste
  • Odpowiedz
wtedy może go nauczyć


@manipulacja: Nauczyć go jak mieć większą knagę? ( ͡º ͜ʖ͡º)

Dodatkowo większa ilość partnerów daje więcej wiedzy o ciele i człowieku.


@manipulacja: Nie traktowałbym tego jak prawdy objawionej, która zadziała z każdą kobietą. Są takie, które potrzebują dużo czasu, głębokiego zaangażowania w związek i zaufania do partnera, żeby poznać swoje ciało i próbować różnych urozmaiceń. A tego raczej się
  • Odpowiedz
@kwasnydeszcz: Skoro według @alh3 powinno się mieć jednego partnera seksualnego, a deklarował że był już na divach, więc czy jeśli znajdzie sobie teraz dziewice i odbędzie z nią stosunek to czy będzie puszczalski? nurtuje mnie to strasznie
  • Odpowiedz