Wpis z mikrobloga

dzisiejszy dzień obfituje w wiele niesamowitych mądrości, więc prezentuję kolejne niezawodne porady dla #niebieskiepaski. pamiętajcie, że:

1. Nie wolno wiązać się z kobietą, która nie jest dziewicą

2. szmacenie się na studiach = imprezowanie na studiach


miejcie to na uwadze wchodząc w związki, bo inaczej skończycie jako beta provider dla jakiejś karyny z ogromnym przebiegiem w wieku 24 lat, dla której będziecie tylko bezpieczną przystanią po wielu latach seksualnych szaleństw

źródło

#codziennymizoginizm #shitwykopsays #stulejacontent #logikaniebieskichpaskow
  • 197
  • Odpowiedz
@whiteglove:
tak a argumentuje to tym, że przez 22 lata swojego życia nigdy nie miałem dziewczyny, nigdy się nie całowałem mimo tego, że nieźle zarabiam, dbam o siebie, trzymam dietę, chodzę na siłownie, mam wiele zainteresowań a taki seba co imprezuje i chla alkohol co weekend zmienia sobie partnerke co kilka dni
  • Odpowiedz
to penisy poprzednich partnerów już na zawsze zostają w pochwie kobiety?


@kwasnydeszcz: Czyli jak kolejny partner wkłada swojego to jest jakby stykanie się penisami z innymi facetami w pochwie tej kobiety? Czyli kryptohomoseksualizm? O nie nie, w takim razie tylko dziewice!

@whiteglove: (;

A tak ogólnie - kobiety i mężczyźni się różnią pod prawie każdym względem. Różnie potrafi się też objawiać niedobór seksu, jak i jego obfitość (no
  • Odpowiedz
@alh3 kto to jest chad? XD znam takich co nie piją bo forma siłka te sprawy i spoko, natomiast jak ktoś nie imprezuje w ogóle w ogóle to coś z nim nie tak xD nie mówię o chodzeniu na kluby, gdzieś wyżej pisałeś że nawet na urodziny nie chodzisz, no to XDDDD
  • Odpowiedz
@kwasnydeszcz: nie jest łatwo być z dziewica, ponieważ rodzice takiej umieszczają w pochwie trola majtola. Ma on na celu odgryzanie wrogich członków, czyli nienależących do męża. Jest on wyciągany przez ojca panny dopiero po ślubie, podczas specjalnej ceremonii. Ponadto, mam bardzo dobra wiadomość dla Mirków, którzy nigdy się nie całowali. Moi drodzy, macie szczęście. W jamie ustnej młodej kobiety często mieszka stwór, który nazywa się zajezycznik. Jego celem jest ochrona
  • Odpowiedz
stulejki wściekłe, w #!$%@? agresywne xD aż muszę się przejść po ścianie z zażenowania przeczytawszy wypociny sfrustrowanych prawiczków xD
  • Odpowiedz