Wpis z mikrobloga

dzisiejszy dzień obfituje w wiele niesamowitych mądrości, więc prezentuję kolejne niezawodne porady dla #niebieskiepaski. pamiętajcie, że:

1. Nie wolno wiązać się z kobietą, która nie jest dziewicą

2. szmacenie się na studiach = imprezowanie na studiach


miejcie to na uwadze wchodząc w związki, bo inaczej skończycie jako beta provider dla jakiejś karyny z ogromnym przebiegiem w wieku 24 lat, dla której będziecie tylko bezpieczną przystanią po wielu latach seksualnych szaleństw

źródło

#codziennymizoginizm #shitwykopsays #stulejacontent #logikaniebieskichpaskow
  • 197
  • Odpowiedz
W sumie to coś w tym jest. Jeżeli laska nie jest dziewicą to równie dobrze mogła zarabiać jako prostytutka i nie udowodni w żaden inny sposób niż własną krwią, że tak nie było. Więc nie-dziewice są w pewnej grupie ryzyka ( ͡~ ͜ʖ ͡°). Na dodatek żyjemy w czasach gdzie jest masa pokus. Ciekawe kiedy się to wszystko #!$%@?.
  • Odpowiedz
@alh3: a wiesz, że sa zabiegi odtwarzania tej błony? Poza tym u niektórych kobiet naturalnie jest znikoma, ale w końcu jesteś ekspertem i znasz się lepiej niż jacyś tam ginekolodzy.
Kolejna sprawa- mogła zostawić błonę dla męża a korzystać z innych opcji
  • Odpowiedz
wy wszystkie gustujecie w sebach i chadach a tych najbardziej wartościowych odrzucacie bo skoro nie pije i nie imprezuje to musi być głupi


@alh3: a skąd pomysł, że jak nie jest sebą i chadem to automatycznie jest jakimś bardzo wartościowym?
I tłumacz sobie, że masz problem z kobietami, bo nie pijesz i nie imprezujesz ( ͡º ͜ʖ͡º)- no chyba, że nawet nie pójdziesz na chwilę
  • Odpowiedz
@analogiczna:
niech się nawet masturbuje.. błona dziewicza to tylko jeden z dowodów jednak jeśli kiedyś wyjdzie na jaw, że taka różowa się puszczała i nie powiedziała o tym swojemu facetowi to musi się liczyć z rozwodem.

tłumacz sobie, że masz problem z kobietami, bo nie pijesz i nie imprezujesz

kiedy miałem ją poznać skoro chodziłem na męski kierunek w szkole i na studiach? Nie paliłem więc nie poznałem facetów w
  • Odpowiedz
@kwasnydeszcz: Mi napisal ten łebek ze "szmacenie" oznacza wedlug niego ruchanie. Super slownik bulwo. Jak mialem 12 lat to tez myslalem ze niedziewice sa plugawe, az dochodzi czlowiek do wniosku ze seks to nie jest mityczne starcie dwoch bogow na smierc i zycie, a jedynie zabawa. Wszedzie sa oczywiscie granice ale to nie jej czesto wina ze sie zwiazek rozpadl i szuka kogos nowego. Smieszno-zalosny jest tez fakt ze kazdy
  • Odpowiedz