Wpis z mikrobloga

dzisiejszy dzień obfituje w wiele niesamowitych mądrości, więc prezentuję kolejne niezawodne porady dla #niebieskiepaski. pamiętajcie, że:

1. Nie wolno wiązać się z kobietą, która nie jest dziewicą

2. szmacenie się na studiach = imprezowanie na studiach


miejcie to na uwadze wchodząc w związki, bo inaczej skończycie jako beta provider dla jakiejś karyny z ogromnym przebiegiem w wieku 24 lat, dla której będziecie tylko bezpieczną przystanią po wielu latach seksualnych szaleństw

źródło

#codziennymizoginizm #shitwykopsays #stulejacontent #logikaniebieskichpaskow
  • 197
  • Odpowiedz
Trzask pękających, niedziewiczych dup słychać chyba nawet na Marsie xD Dziewczyny- skąd te podwójne standardy? Macie taki problem z zaakceptowaniem wymagań niektórych mężczyzn co do dziewictwa, że usilnie musicie tłumaczyć, że ono się nie liczy, jednocześnie wymagając od facetów rzeczy, których same oczekujecie? To tak gdyby ktoś Wam wmawiał, że ten gość od Hitlera to najlepsza partia i #!$%@?. Jednak jakieś kompleksy z Was wychodzą xD

  • Odpowiedz
teoria się potwierdza, boisz się kobiet które uprawiały seks z kimś poza tobą XD serio, normalni faceci nie mają problemu z tym, że ich dziewczyna była wcześniej w związkach.


@whiteglove: potwierdzam, jestem normalnym facetem i absolutnie nie daję #!$%@? o to, kto ruchał się z kim. Ważne, że jak jest ze mną to rucha się tylko ze mną. A to, że ze mną ma lepszy seks to tylko dodatkowy bonus (
  • Odpowiedz
@alh3 chyba gorzej jak była dziewicą i mówiła kolesiowi, ze go kocha, a i tak go zostawiła. Tobie też może powiedzieć, że Cię kocha i Cię zostawić. Wtedy nie tylko seks ale i wyznanie miłości traci wartość. Czy to nie gorsze? A może mu robiła obady i go zostawiła? Może Tobie też będzie robić obiady i Cię zostawi? Z takim myśleniem wpadniesz w paranoje i nabawisz się choroby psychicznej. Więcej wiary w
  • Odpowiedz
@kwasnydeszcz: Dziękuję Ci. Dzięki Twojemu wpisowi i komentarzach pod nim dotarło do mnie, jak wielu sfrustrowanych niebieskich na wykopie przejawia typowe cechy niceguy’ów, wcześniej mi to umykało. Czuję się oświecona. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz