Wpis z mikrobloga

@sorelle ty też powinnaś bo później będzie Ci coraz trudniej znaleźć nawet chłopa a co dopiero dzieci rodzic. Masz czas do 25, ale to już ostatni dzwonek na szczęśliwe rodzinne życie xd
@MisiuMisiu:
niech zgadnę zamiast pracować/ coś robić to chodziłeś z kolegami na piwo i imprezy? nic dziwnego, że cie nie stać

@sorelle:
dzieci w wieku 22 lat to normalka tylko patologia pokroju imprezowiczów/ alkoholików nie chce zakładać wcześniej rodziny z porządną partnerką poza tym różowe mają datę ważności jak dla mnie max 20 lat więc jak teraz kogoś nie poznasz to później będziesz się zadawała z desperatami bo jak wiadomo
@ofczy nie wiem I tak musisz się dziećmi zajmować praktycznie do 18 roku życia xd i dawać hajs więc zycie ograniczone czy tak czy siak. Zresztą priorytety ci się też zmieniają i wtedy nawet już nie potrzeba ci żyć na tym highlifie. Lepiej więc mieć swoją młodość jak najdłużej xd
@bub20 no świetne zycie xd ale pewnie twój ojciec harowal dzień i noc a twoja matka prócz opieki nad tobą i walki jak tu tanio obiad ugotować nie miała nic innego do roboty. I żadnych rozrywek prócz telewizor, bo na nic innego kasy nie ma xd
Nie jest problemem to, że ktoś robi dziecko młodo jeśli jest w stanie o nie zadbać. Problem zaczyna się jeśli gówniaka robią dwudziestoletnie gołodupce na utrzymaniu rodziców i potem takie biedne dziecko ma od samego początku przesrane. No ale najlepszy wiek xDDD
tu 24 lvl, za 2 tygodnie wychodzę za mąż. Od 2 lat pełna stabilizacja finansowa, swoje przeimprezowałam na studiach, mój niebieski 33 lvl, ogarnięty życiowo również. Zaraz zaczynamy budowę domu, kasy mamy na tyle, by nie brać na to kredytu


@taalarek: tylko zauważ, że jesteś w nielicznym gronie, które ma warunki do tego żeby założyć rodzine. Weź ją załóż jak zarabiasz ze 2 koła, jak znaczna czesc spoleczenstwa. To praktycznie petla
@sorelle: zaręczyny i ślub w takim wieku to nie moje tematy. Dzieciaki tym bardziej. Jak mam wrzucać kasę w studnię bez dna jaką jest gówniak to wolę ją wydać na kupno nowego kompa i spełniać moje zachcianki doczesne. Jak się już znudzę tym to będzie można pomyśleć o gówniakach ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@sorelle: Dla mnie nie do pomyslenia jest, myslenie o kims. Kazdy niech robi co chce i jesli chce sie zareczyc-wziac slub to jak najbardziej zycze powodzenia i szczescia:) Jesli ktos chce po 30, to czemu nie moze? Nie rozumiem o co CI chodzi :D
@loczyn: Robienie kariery może być częstym powodem, ale w Twoim otoczeniu. Wtedy już opinia jest subiektywna. Co do tej kariery, to przyjmujesz robienie jej zero-jedynkowo. Na zasadzie: wyjdzie kilku osobom, a reszta skończy z ręką w nocniku w drabince korpo, bez rodziny. Nie każdy pójdzie do korporacji, a skończy kolejny kierunek, kurs, albo założy własną firmę. W takich sytuacjach dziecko będzie dla niektórych ogromną przeszkodą, ciężarem. To nie jest przypadek, że
jak dla mnie to na takie rzeczy to jest wiek 27-28 a nie 22


@sorelle: To całkowicie zdroworozsądkowe podejście, że osoba decyduje się na ślub i dziecko gdy jest już w miarę ustatkowana. Skończone studia, dobra praca, samochód, zdolność kredytowa na mieszkanie. Dzieciak w wieku 20-22 lata to głupota, chyba że masz zamożnych rodziców którzy pomogą przez pierwsze lata, dołożą się do mieszkania itd.