Wpis z mikrobloga

to chore czy ja jestem jakaś #!$%@?? 22 lvl a u mnie ludzie już się zaręczają, dzieci robio, no nie wiem jakoś dla mnie to tak jakoś szybko, jak dla mnie to na takie rzeczy to jest wiek 27-28 a nie 22, no przesada.
  • 210
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@mateluszwajhe: ja mam generalnie starsze towarzystwo, koleżanka lat 28 nas zapoznała, bo był to kolega jej niebieskiego i zaprosiła nas na piwo w tym samym czasie. Później mnie odprowadził, wziął numer i już samo poszło dalej.
  • Odpowiedz
to chore czy ja jestem jakaś #!$%@?? 22 lvl a u mnie ludzie już się zaręczają, dzieci robio, no nie wiem jakoś dla mnie to tak jakoś szybko, jak dla mnie to na takie rzeczy to jest wiek 27-28 a nie 22, no przesada.


@sorelle: Bo nie mają żadnych innych lepszych perspektyw na życie, część z nich mieszka pewnie gdzies na zadupu i wegetują, nie mając zadnych pomysłów na życie,
  • Odpowiedz
  • 1
@sorelle Jeżeli są ludzie w takim wieku, którzy zarabiają, mają mieszkanie, dom i ich na to stać to na pewno poczekają z dzieckiem do trzydziestki aż kobieta będzie stara i bezpłodna żebyś ty była zadowolona i nie patrzyła na nich krzywo. XD Jesteś zwalona (żeby nie powiedzieć inaczej, bo nie przeklinam). Jeśli ktoś chce to niech się zaręcza, hajta i robi dzieci. Nic ci do tego.
W większości przypadków faceci są
  • Odpowiedz
@Siaa: dokładnie, kojarzy mi się to z takim pieprzeniem ludzi, co do 30 "szalejom" na Tinderze, a potem płacz, że nikt fajny im nie został do założenia rodziny / ewentualnie z takimi, co mają zerowe perspektywy finansowe co do mieszkania, dzieci, ślubu. Jak facet jest w 100% pewien kobiety i w niej zakochany, a i z kasą jest dobrze, po co ma czekać do 30?
  • Odpowiedz
@loczyn: znajomi to sa smieszki jak ja i tez beda miec pozno dzieci. xd O ILE W OGOLE BEDA MIEC. Poza tym jak napisales o tych znajomych, to poczulem sie jakbys pisal o jakims wyscigu szczurow, kto szybciej bedzie miec gowniaki
  • Odpowiedz
Poza tym jak napisales o tych znajomych, to poczulem sie jakbys pisal o jakims wyscigu szczurow, kto szybciej bedzie miec gowniaki


@Jarmuzyd: żaden wyścig, po prostu się to dostrzega później
  • Odpowiedz
@Nova24: 23, znamy się rok, zamieszkaliśmy razem po miesiącu związku i to była najlepsza decyzja jaką podjęłam do tej pory. Zaręczyny po 3 miesiącach. Także u nas szybko idzie
  • Odpowiedz
@sorelle: Nie wyobrażam sobie mieć dziecka w wieku 22 lat, ale znam trochę osób co mieli już w wieku 20 lat i to żadna patologia. oczywiście jakieś mamuśki do 18 roku życia to faktycznie są karyny w 90%. Sporo osób dzięki dziecku w młodym wieku szybko ogarnia swoje życie, szybko znajduje lepszą pracę itd.
  • Odpowiedz