Wpis z mikrobloga

no to mnie orange wyruchało...
Przedłużam umowę - słucham godzinę gadaniny konsultanta, rozmowa jest w pliku mp3.
przychodzi umowa, podpisana (na 3 numery! + 1 telefon)
konsultant powiedział telefon 16zł przez 24 miesiące rata. A na umowie co jest? rata przez 36 miesięcy...
Próbuję wyprostować sprawę - nie da się, jak coś mi się nie podoba to mogę jedynie odstąpić od umowy.

Nie wiem jak z resztą tego co mi obiecał konsultant, bo na umowie nie jest to wyraźnie zapisane, jednak raty za telefon to jawne oszustwo....
Orange aktualnie ma mnie w głębokim poważaniu i jedyne co proponuje to zrezygnowanie z umowy :)
Ciekawe co by było, jakbym nie spojrzał na to od razu i za 2 lata przyszły by mi do spłaty kolejne raty :)

@OrangeEkspert czy faktycznie jedyne wyjście na podejście waszych pracowników od reklamacji, to ucieczka do innego operatora?

#orange #oszukujo #telefony #gsm
  • 11
@Variv: @Broximon: @PanWinston: @pilatirov: ja praktycznie co przedłużenie umowy mam jakieś jaja z tym związane. Tym razem nawet nie negocjowałem w sumie warunków, zgodziłem się na wszystko co mi podał, mówię ok, niech będzie - i co? :D i mimo tego normalnie doszło do oszustwa :D
Ale już się domyślam z czym to jest związane - jedne telefony są na 24 miesiące, niektóre na 36 i pewnie sami
@mar111cin: Rozumiemy Twoje zdenerwowanie i przykro nam jeśli oferta nie spełnia Twoich oczekiwań lub jeśli jakaś sprawa nie została do końca wyjaśniona. W tej sytuacji najlepszym rozwiązaniem jest odstąpienie od umowy w ciągu 14 dni od otrzymania przesyłki (jeśli umowa została dostarczona i jest to oferta dla klientów indywidualnych). Po odstąpieniu będziesz mógł złożyć nowe zamówienie.
@OrangeEkspert: odstąpienie złożyłem (tj wysłałem pocztą, chociaż tutaj mam nadzieję na brak zdenerwowania bo... umowa telefoniczna 8 stycznia, kurier z przesyłką był 10 albo 11 stycznia, odesłałem 18 stycznia, a do orange trafiło 22 stycznia. jak zaraz mi zaczną pisać, że minęło 14 dni, to serio wyjdę z siebie i stanę obok...)

A tak, to pierdziele nowe zamówienie - netia złożyła mi ofertę na telefonię komórkową z przeniesieniem numerów i jest