Wpis z mikrobloga

#botgirlrysuje #rysujzwykopem
Na #studbaza mam dzisiaj szczęście mieć nie jedno, ale aż dwa okienka pod rząd ٩(^^)۶. Cóż więc można zrobić innego niż przytachać ze sobą akwarele, cienkopisy oraz walającą się po kalendarzu kartkę do malowania akwarelami i popełnić rysunek na złej stronie papieru?


Te śmieszne rzeczy leżące na krawędziach trzymają jędzę w ryzach, bo chociaż się nie powyginała za mocno, to ni cholery nie mogę ładnie naprostować.

BotGirl - #botgirlrysuje #rysujzwykopem 
Na #studbaza mam dzisiaj szczęście mieć nie ...

źródło: comment_wBtvrYErcBRtpB6IQaHspAokiFcsQNPU.jpg

Pobierz
  • 25
@Zoxico: Jedna jest przeznaczona do akwareli, a druga to po prostu „tył”, który gorzej znosi wodę i mazanie pędzlem, jest też nieco gładszy. W wielu papierach do rysowania tak jest, jeden z moich bloków do mazaków pozwala mazakom przebijać jeśli się rysuje na „tyle”, ale jeśli na „przodzie”, to materiał pod spodem jest bezpieczny :)
@BotGirl o, nie wiedziałem :) Rysowałem tylko po takim grubszym papierze ze szkicownika jeśli chodzi o takie przeznaczone do rysowania właśnie, to się nie znam :d to wyjaśnia w sumie czemu trzeba trzymać ją w ryzach :D
@lewymaro: W każdym razie akwarele? ( ͡º ͜ʖ͡º)
Mam zamówiony bardzo fancy papier japoński, właśnie myślałam żeby wypróbować tym rysunkiem dla Ciebie, ale to możliwe że będziesz musiał poczekać parę tygodni :)